• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

 SAGE                      ZORIUS

BR

Wszelkich informacji dotyczących
Certyfikacji Biur Rachunkowych udzieli:
Joanna Biesok tel.: 600-240-780

Zapraszamy do kontaktu. 

 

Czy wiesz jak klienci wybierają biuro rachunkowe?

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Właściciele firm chcą mieć pewność, że ich biznes jest w dobrych rękach.

 

Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

 

Każde Biuro, które uczestniczy w procesie Certyfikacji, otrzymuje zaświadczenie Sage, które stanowi wiarygodne źródło informacji dla Klientów Biura, na temat bezpieczeństwa i rzetelności Partnera Biznesowego.

 

Nie tylko cena i potwierdzone kompetencje, ale także poświadczające najwyższą jakość certyfikaty, jakie posiada biuro rachunkowe,decydują o tym, czy klient podejmie współpracę czy wybierze innebiuro.

 

Na bogatym rynku usług księgowych, posiadany certyfikat staje się bardzo istotnym czynnikiem budującym realną przewagę konkurencyjną.

Wyszukiwarka

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58