• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Usługi rachunkowe

Outsourcing księgowy w firmie Zorius.pl

Doskonałe rozwiązanie dla firm korzystających z programów Symfonia lub SymfoniaERP !!!

 

Księgowość w zintegrowanym systemie zarządzania

Korzystając z najnowszych technologii możemy pracować bezpośrednio w systemie zarządzania klienta lub na własnych programach wykorzystując bazę klienta.
Wprowadzamy dokumenty kosztowe, zapisy księgowe oraz płatności.

 

Wiedza i  doświadczenie.

Od 18 lat wdrażamy systemy zarządzania w różnych branżach i typach firm zdobywając coraz szersze doświadczenie i wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Podpowiadamy jak wykorzystać najlepsze praktyki biznesowe oraz optymalnie zastosować funkcjonalność Systemów zarządzania.

 

Kompleksowa informacja zarządcza.

Dostarczamy wiarygodne i aktualne informacje o przychodach i kosztach oraz saldzie kontrahentów, w danym okresie.

 

Szybka obsługa Klienta.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, oraz wieloletniemu doświadczeniu szybko reagujemy na nowe potrzeby biznesowe generowane przez naszych klientów.

 

Konkurencyjne ceny. Użytkownikom Systemu Symfonia lub Systemu Zarządzania SymfoniaERP gwarantujemy konkurencyjne ceny za obsługę księgową.

 

Profesjonalizm. Obsługę księgową prowadzimy na mocy Certyfikatu Księgowego Ministra Finansów nr 36745/2010.

 

Schemat pracy:

 

  • Bezpieczeństwo. Klient decyduje o naszych uprawnieniach. W zależności od potrzeb, możemy mieć dostęp do wszystkich lub wybranych dokumentów powodujących zapisy księgowe. Wszystkie operacje wykonywane są przez naszych pracowników bezpośrednio na serwerze klienta lub na własnych programach.
  • Uniwersalność. W zależności od potrzeb Klienta możemy wprowadzać tylko dokumenty kosztowe i zapisy księgowe, ale również faktury zakupu towarów/materiałów, a nawet faktury sprzedażowe.
  • Szybkość i terminowość. Dokumenty wprowadzamy w cyklach tygodniowych, lub według wytycznych Klienta. Bieżąca praca pozwala nam prezentować najważniejsze wskaźniki praktycznie na bieżąco, dzięki czemu Klienci mają więcej czasu na podjęcie właściwych decyzji.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wyszukiwarka

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58