• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Klucz sprzętowy - naprawa błędu 427

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy aplikację która rozwiazuje problem cyklicznego pojawiania się nieuzasadnionego błędu Symfonii 427 ("Upłynął linit czasowy danych firmy") w sytuacji gdy klucz sprzetowy jest poprawnie umieszczony w porcie USB.

 

Aplikacja dostepna jest pod adresem:  http://zorius.pl/pliki/NaprawKlucz.bat (Prawy przycisk myszy > Zapisz element docelowy jako... > Wybieramy miejsce docelowe, np. Pulpit).

Klucz sprzętowy - naprawa problemu

Systemy Windows mogą ostrzegać o niebezpiecznym pliku, gwarantujemy, że plik nie zawiera żadnych zagrożeń. W systemie windows 8 po pojawieniu się ostrzerzenia o niebezpieczeństwie należy wybrać opcje "Uruchom mimo to".

 

Plik należy uruchomić w przypadku gdy Symfonia współpracujaca z kluczem sprzętowym, z nieznanych przyczyn przestaje działać, informujac użytkownika o braku licencji (błąd 427). 

 

 

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58