• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

  Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Symfonia 2.0. Kadry i Płace

 1. Adresowanie kopert do Urzędów Skarbowych pracowników
  Raport drukuje koperty z adresem Urzędu Skarbowego pracownika, działa dla wybranych na liście/zaznaczonych pracowników.
 2. Eksport księgowań z Symfonii Kadry i Płace do programu SYRIUSZ Skarbnik NG, tworzenie pliku prostego TXT/XLS (dla Excela) o uzgodnionej strukturze danych
  Moduł pozwala na eksport danych dotyczących księgowań (kwot, kont księgowych i innych niezbędnych informacji). Dane zapisywane są w prostym pliku TXT w formacie wymaganym przez program, następnie importowane są przez SYRIUSZ Skarbnik NG. Na życzenie integracja z innymi programami finansowo-księgowymi dostępnym na rynku, wycena po uzgodnieniu szczegółów.
 3. Elektroniczne Polecenie przelewu 
  Dodatek umożliwia generowanie Elektronicznych Poleceń Przelewu dla programów bankowych zgodnych z standardem MultiCash, MultiCash PRO, VideoTel, NetBank 2, TeleKonto, Elixir-0, Goniec, MINIBANK24, BPH Sez@m, CitiBank/CitiDirect.

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58