• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Symfonia - Jak kupić?

Warto wiedzieć

Informacje podstawowe, które każdy z nowych klientów zainteresowanych zakupem licencji systemu Symfonia powinien posiadać:

  • Cennik systemów zarządzania Symfonia jest wspólny dla wszystkich Partnerów Sage - kupując system Symfonia w naszej firmie zapłacisz za niego dokładnie tyle samo ile zapłaciłbyś w firmie Sage (lub kupując u dowolnego z partnerów),
  • System zarządzania SymfoniaERP, jako zaawansowany system klasy ERP,  jest zawsze wyceniany indywidualnie. Nowością w zakresie sprzedaży licencji SymfoniaERP jest możliwość zakupu systemu w modelu subskrypcyjnym.
    Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymania indywidualnej wyceny, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, dołożymy wszelkich starań by przedstawiona przez nas wycena odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

Dlaczego warto współpracować akurat z nami?

Są powody dzięki którym korzystając z naszych usług, mogą Państwo mieć pewność, iż powierzone nam interesy są w dobrych rękach, oto kilka z nich:

  • Już kolejny rok z rzędu firma Zorius.pl plasuje się w ścisłej czołówce partnerów firmy Sage pod względem ilości sprzedanych programów, zawsze posiadamy aktualną wiedzę o produktach i doskonale znamy procedury sprzedaży,
  • Dzięki zaangażowaniu i nieustannemu rozwojowi w dziedzinie obsługi systemów zarządzania firmy Sage, od lat utrzymujemy prestiżowy status złotego autoryzowanego partnera Sage, 
  • Naszą siłą jest doświadczenie - od 1994 roku firma Zorius.pl wspiera systemy zarządzania,
  • W naszej firmie, oprócz zakupu oprogramowania, mogą państwo liczyć na profesjonalne wykonanie usług z nim związanych. Wykonujemy wdrożenia, wspieramy technicznie i merytorycznie. Działamy głównie na terenie Śląska i Małopolski.

Więcej informacji o naszej firmie, zatrudnianych osobach oraz zdobtych certyfikatach znajdziesz na stronie o nas.

 

Wyszukiwarka

 

 

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58