• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Rozwiązania dodatkowe

Wychodząc  naprzeciw wysokim wymaganiom i oczekiwaniom klientów oferujemy  szereg produktów i usług, które zwiększają ergonomię, wydajność oraz funkcjonalność  Systemów Symfonia . 

 

W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania,  dedykowane do wybranych branż, które  umożliwiają rozszerzenie systemu o funkcjonalności wymagane w konkretnych zastosowaniach. Ponadto tworzymy rozwiązania indywidualne dla programów Systemu Symfonia® oraz SymfoniaERP®, umożliwiające realizację szczególnych potrzeb biznesowych użytkowników aplikacji. 

 

Dodatkowe raporty przyczyniają się do wzrostu wydajności i znacznie usprawniają pracę. Pozwalają na dostosowanie oprogramowania do często specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58