• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Systemy Zarządzania

System tworzy rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie SYMFONII® w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych

 

Nasza oferta obejmuje trzy linie produktów dostosowane do róznych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

  • Symfonia® Start 2.0. - jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla nowopowstałych firm, które dopiero wkraczają na rynek biznesowy. 
  • System Symfonia®2.0. - przyjazny i elastyczny system wspomagający zarządzanie o modułowej budowie, przeznaczony dla małych i średnich firm.
  • System SymfoniaERP® - rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

 

Wszystkie aplikacje tworzące Symfonię® mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom w tym także aplikacje innych producentów jak również ściśle współpracują z pakietem MS Office

 

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta. Stale udoskonalamy nasze aplikacje wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i wymaganiami rynku oraz dostosowujemy je do zmieniających się przepisów prawnych.

 

Jakość i skuteczność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że Symfonia® jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce. Korzysta z niej 151 000 Użytkowników. Jest też jedynym polskim produktem, który został włączony do oferty światowego lidera wśród dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm - brytyjskiej grupy SAGE. Przynależność do tej korporacji gwarantuje dostęp do wiedzy i doświadczeń płynącychz dojrzałych rynków europejskich. Do grona klientów Sage należy 5,5 mln firm na całym świecie.

Wyszukiwarka

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58