• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Szkolenia Symfonia, szkolenia Symfonia ERP

sala szkoleniowa

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z programów Systemów Symfonia i Symfonia ERP przeprowadzane w siedzibie naszej firmy. 

* Informacje o cenach szkoleń można uzyskać pod numerem telefonu (33) 814-90-42.

 

Prowadzimy Centrum Szkoleniowe Zorius. Profesjonalny zespół trenerów oraz dobrze wyposażona sala szkoleniowa pozwalają na efektywne przeprowadzenie zajęć. Celem funkcjonowania Centrum Szkoleniowego jest dostarczanie użytkownikom systemów zarządzania wiedzy z obszarów ich funkcjonowania na najwyższym poziomie. Prowadzimy szkolenia indywidualne lub regularne szkolenia prowadzone na 2 poziomach zaawansowania:

  • Poziom podstawowy” - zajęcia przeznaczone dla Użytkowników rozpoczynających pracę z programem, przygotowują do bieżącej pracy z Systemem. Umożliwiają zapoznanie Użytkownika nie tylko z podstawowymi funkcjami Systemu, ale również z bardziej zaawansowaną funkcjonalnością.
  • Poziom zaawansowany - zajęcia skierowane do Użytkowników już pracujących z Systemami Symfonia i Symfonia ERP. Umożliwiają zapoznanie Użytkownika z zaawansowanymi funkcjami programu.


Prowadzimy szkolenia dla użytkowników systemu Symfonia z wszystkich modułów oprogramowania Sage, w szczególności:

  • Kadry i Płace,
  • Finanse i Księgowość,
  • Handel,
  • Środki Trwałe

W celu zapisania się na szkolenie lub uzyskania szerszych informacji o terminach szkoleń prosimy o kontakt.

Wyszukiwarka

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58