• Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

    Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!


Zostań Certyfikowanym Biurem Rachunkowym Sage!

Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się ze współpracą z biurem rachunkowym. Wybór właściwego biura nie jest łatwym zadaniem. Firmy szukają zaufanego partnera w biznesie. Przejrzyste ceny oraz jakość świadczonych usług potwierdzona referencjami to standard, a coraz częstszy czynnik decyzyjny stanowi połączenie kilku kryteriów.

Dowiedz się więcej

 

Zespół Zorius.pl

Zbyszek

Zbigniew Wiewióra

Prezes Zarządu

Zorius.pl. Sp. z o.o.

Wiedza i praktyka poparta ogromnym doświadczeniem w setkach wdrożeń Systemów Zarządzania. Od 1994 roku związany z Systemami Symfonia i SymfoniaERP

 

Agnieszka

Agnieszka Kozak

Wiceprezes Zarządu

Dyrektor Finansowy Zorius.pl. Sp. z o.o.

Certyfikat Księgowy MF Nr 36745/2010

Dysponuje rozległą wiedzą i doświadczeniem z obszarów finansowych, sprzedaży, zarządzania zasobami i analiz. Wykładowca rachunkowości. Studia w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu oraz Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Z Systemami Symfonia i SymfoniaERP związana od 2001 roku.

Ania

Anna Wiewióra

Kierownik Biura Zarządu

Handlowiec, logistyk, specjalista d/s współpracy z Kluczowymi Klientami. Opracowuje i wdraża strategie oraz projekty marketingowe. Udziela wsparcia nietechnicznego, sprawia aby niemożliwe stało się możliwe. Fanka gier taktycznych i strategicznych, ostatnio zgłębia tajniki gry w piłkę nożną. Na co dzień współpracuje z Bielską Ligą Koszykówki. Z Systemami Symfonia i SymfoniaERP od 2005 roku.

Alan

Alan Lipiński

Kierownik d/s wdrożeń/informatyki.

Mgr inż. w specjalizacji "Systemy gromadzenia, przetwarzania i eksploracji danych". W Zorius.pl tworzy rozwiązania indywidualne oraz zajmuje się techniczną stroną wsparcia systemów zarządzania oraz prowadzeniem projektów informatycznych u kluczowych klientów. Interesuje się min. tworzeniem stron internetowych, programowaniem, nowymi technologiami, sportem. Z Systemami Symfonia i SymfoniaERP od 2012 roku.

Mateusz Stokłosa

Mateusz Stokłosa

Specjalista d/s Informatyki, konsultant

Na co dzień wspiera użytkowników systemów Symfonia.

Adam

Adam Bochynek

Specjalista d/s Informatyki, konsultant

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i rachunkowość oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Aktualnie student informatyki. Na co dzień wspiera użytkowników systemów Symfonia.

Sylwia

Sylwia Wójcik

Specjalista d/s obsługi klienta

Specjalista w zakresie księgowości i kadr. Obecnie kontynuuje naukę w zawodzie informatyk. Wie jak zrealizować potrzeby klienta, dzięki doskonałej znajomości oprogramowania oraz oferty Sage.

Opinie klientów

t_gtl t_MPLBalice
Referencje od Brawo Sp. z o.o.
Referencje od firmy Ryłko

Ligota List Referencyjny

 

 

Zaufali nam

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 19
tel: 33 814 90 42
fax: 33 819 47 58