Cyfryzacja w czasie pandemii

Cyfryzacja w czasie pandemii

Cyfryzacja w czasie pandemii

Spotkajmy się w sieci, spotkajmy się on-line, połączmy się za pomocą komunikatorów i załatwmy wszystkie sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. W dobie pandemii koronawirusa cyfryzacja staje się jednym z kluczowych filarów funkcjonowania nas jako obywateli, pracowników, pracodawców, urzędników i instytucji. Co więcej, jako społeczeństwo stajemy też przed wyzwaniem przyspieszonej cyfryzacji i nadrobienie wieloletnich zaniedbań w tym obszarze. Kiedy ograniczamy swoją aktywność w świecie realnym, uświadamiamy sobie, jak ważne jest zapewnienie optymalnych warunków do życia w świecie cyfrowym.

 

Kierując się przykładem ostatnich kilkunastu dni naszej narodowej kwarantanny, widzimy jak w soczewce skupione obecne braki zarówno w obszarze infrastruktury sprzętowej i technicznej jak i oprogramowania oraz procedur umożliwiających prawidłową realizację bieżących e-zadań przez każdego z nas.

 

Obecnie ułatwieniem dla wielu firm będą wprowadzone jakiś czas temu, z wyprzedzeniem, w sposób przemyślany, zmiany w zakresie oprogramowania, głównie tego z obszaru zintegrowanego zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Pozwolą one na szybką, spójną i względnie komfortową realizację wszystkich koniecznych procedur i obowiązków wynikających ze zmieniających się dynamicznie zmian prawnych.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu w zakresie doboru oprogramowania biznesowego optymalnie do obecnych potrzeb i wyzwań. Przejdźmy przez ten przyspieszony i konieczny proces cyfryzacji razem.

Zapytaj o aktualne promocje