Konferencja „PPK w praktyce” już za nami!

W ZORIUS.pl był dzisiaj dzień pełen wrażeń. Dwie godziny temu zakończyła się konferencja poświęcona Pracowniczym Planom Kapitałowym i zagadnieniom poświęconym praktycznej ich obsłudze z perspektywy pracodawcy i pracownika.

 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Drogim Uczestnikom za poświęcony czas, energię, uśmiech i interakcję podczas tego wydarzenia. Spotkanie z Państwem było dla nas prawdziwą przyjemnością i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli gościć Państwa podczas kolejnych wydarzeń, szkoleń i konferencji.

 

Zagadnienia będące przedmiotem konferencji zostały przedstawione w czterech panelach tematycznych :

Pani Iwona Znamirowska – Ekspert ds Programów Emerytalnych i Inwestycyjnych z AVIVA Investors Poland przedstawiła informacje praktyczne związane z samym programem PPK, przystąpieniem do programu oraz wszelkich aspektach związanych z obsługą PPK w przedsiębiorstwie.

Monika Nogacka – Specjalista ds wdrożeń w ZORIUS.pl przedstawiła obsługę PPK w programie kadrowo-płacowym Sage Kadry i Płace One Payroll oraz odpowiedziała na szczegółowe pytania naszych gości.

Agnieszka Kozak – V-ce Prezes Zarządu ZORIUS.pl przeniosła uczestników w świat cyfryzacji związanej z dokumentacją pracowniczą i elektronizacji dokumentacji zgodnie z najnowszymi przepisami.

Na koniec spotkania, Pan Dariusz Kopacz z firmy EVOLEO Sp. z o.o. wystąpił z prezentacją poświęconą RODO w praktyce – o zagrożeniach, popełnianych błędach i ocenie skutków dla ochrony danych osobowych.

 

Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia, o organizacji których będziemy Państwa informowali na bieżąco.

 

 

 

 

Zapytaj o aktualne promocje