Konferencja „Zintegrowany System Zarządzania” w Zabrzu-interesujący wykład Agnieszki Kozak

Dzisiejszy współczesny biznes nie może obyć się bez wspierających go rozwiązań IT. Spowodowane jest to nie tylko bardzo szybko postępującą cyfryzacją podatków, ale także coraz większym skomplikowaniem procesów w firmach, wciąż rosnącą ilością i szybkością przetwarzania informacji, jak również rosnącymi oczekiwaniami klientów dotyczącymi jakości usług i towarów. O tych i zbliżonych tematach, mających wpływ na efektywność procesów produkcyjnych skutkujących oszczędnością czasu i pieniędzy, mówiono w trakcie Konferencji która odbyła się 13 grudnia 2019 w Zabrzu.

 

W niezwykłych, urokliwych i tajemniczych wnętrzach zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu, odbyła się konferencja „Zintegrowany System Zarządzania” zorganizowana przez Sage z udziałem partnerów tego wydarzenia.

W trakcie wypełnionego merytoryczną tematyką dnia, poruszono kwestie związane z efektywnym prowadzeniem biznesu, jak również – dzięki obecności zaproszonego eksperta zajmującego się na co dzień finansowaniem przedsiębiorstw – omówiono zagadnienia związane z pozyskiwaniem środków na inwestycje i rozwój. Wśród znakomitych prelegentów znaleźli się m. in. : dr Tomasz Goliński – założyciel i Partner Zarządzający funduszu venture capital Cofounder Zone, Agnieszka Kozak – Wiceprezes Zarządu Zorius.pl, Grzegorz Fluda – Business Development Manager, UpWare Sp. z o.o., Maciej Witkowski – Area Sales Manager, Kodak Alaris, Tomasz Kozłowski – Product Marketing Manager, Product Owner, Sage oraz Łukasz Banachowicz – Architekt Rozwiązań Biznesowych, PreSales, Sage.

Na zakończenie konferencji, jej uczestnicy mieli okazję wspólnego zwiedzenia tajemniczych głębin kopalni węgla na poziomie 320, oraz do dalszej dyskusji o zagadnieniach biznesowych w nietypowym otoczeniu i atmosferze.

Zapytaj o aktualne promocje