fbpx +48 33 506 52 10

Sage Obieg Dokumentów – praca zdalna

Praca zdalna w przeciągu ostatnich tygodni stała się nie tylko enigmatycznym, angielskim określeniem „home office”, ale namacalnym i coraz bardziej powszechnym znakiem naszych czasów, tu i teraz. Kiedyś elitarny przywilej, dziś konieczność podyktowana powszechnym bezpieczeństwem.

Obecnie realizujemy różne zadania z naszych domów i mieszkań – piszemy reportaże, trwają rozmowy ekspertów, programy publicystyczne on-line. Sprzedajemy, prowadzimy telemarketing, zarządzamy zespołami pracowników i firmami.

Wiemy, że organizacja pracy zdalnej w firmie to zmiana kultury pracy, przedefiniowanie wielu procesów, szersze wykorzystanie technologii w codziennej pracy.

 

Dlatego w ramach wsparcia Sage dla małych i średnich firm oferujemy Ci nasze rozwiązanie wspierające proces elektronicznego obiegu informacji – Sage Obieg Dokumentów pakiet Praca Zdalna.

 

Klient w pakiecie otrzymuje następujące moduły : Sprawy, Terminarz, Czas pracy, Kanban i Kalendarz.

 

W ramach pakietu Praca Zdalna otrzymujesz:

– Obsługę struktury organizacji wraz z listą obecności

– Obsługę zadań: zlecanie i prowadzenie ich za pomocą metody Kanban

– Obsługę typowych spraw w firmie, np. reklamacji, projektów sprzedażowych. W każdej sprawie możesz dołączać osoby, odpowiedzialne za daną czynność czy sprawę; możesz dodawać notatki i inne załączniki.

– Dostęp do raportów z logowaniem użytkowników.

 

Poznaj pełnię możliwości całościowego rozwiązania Sage Obieg Dokumentów – zadzwoń do nas!

Zapytaj o aktualne promocje