Wybierz już dzisiaj zintegrowaną obsługę PPK!

Wybierz dobrze i mądrze!

 

Pracownicze Plany Kapitałowe to długoterminowy program oszczędnościowy, skierowany do pracowników. Już dzisiaj, lub w bliskiej perspektywie czasu, zacznie obowiązywać także w Twojej firmie.

 

Postaw na sprawdzonych i zaufanych ekspertów, którzy w Twoim przedsiębiorstwie zapewnią profesjonalną obsługę procesów związanych z wdrożeniem i obsługą PPK.

 

Połączone siły liderów w zakresie oprogramowania oraz funduszy kapitałowych znacznie skrócą czas obsługi całego procesu.
Zdecyduj się na zintegrowaną obsługę PPK wspólnie z : AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Aviva Investors TFI Poland lub Allianz TFI przy pomocy sprawdzonego i niezawodnego programu Sage Kadry i Płace One Payroll, poprzez dedykowane API.

 


Jak to działa? Wykonaj trzy proste kroki :


1.  Podpisz e-umowę o zarządzanie PPK przez AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Aviva Investors TFI Poland lub Allianz – bezpośrednio z programu kadrowo-płacowego Sage
2.  Wszystkie czynności wykonasz intuicyjnie w oknie „Zarządzanie PPK”
3.  Przekazujesz i odbierasz dane o pracownikach i wpłatach w bardzo prosty i czytelny sposób bez konieczności zapisywania plików


Decydując się na takie rozwiązanie, od pierwszych chwil :

–  Zyskujesz oszczędność czasu i nakładu pracy
–  Unikasz pomyłek i konieczności ewentualnych korekt
–  Bezpiecznie prześlesz dane
–  W uporządkowany sposób dokonasz eksportu i importu plików
–  Łatwo przeszukujesz bazę pracowników
–  Pracujesz zgodnie z aktualnymi wymogami przepisów prawa

Zapytaj o aktualne promocje