Nie zapominaj zawnioskować o urlop!

Możemy powiedzieć, że nie wyobrażamy sobie życia bez różnych rozwiązań technologicznych, które nas otaczają. Nowoczesne sprzęty i aplikacje pomagają nam w codziennych prozaicznych i bardziej zaawansowanych czynnościach. Kilka lat temu w Zorius.pl wdrożyliśmy aplikację Symfonia HR Cloud, bez której nie dostalibyśmy urlopu… TAK. Nie było innej opcji poza wysłaniem wniosku 🎯 z aplikacji w telefonie lub przez stronę internetową.
Chcesz odciążyć dział HR Podpowiemy jak to zrob
Narzędzie HR Cloud zostało stworzone z myślą o usprawnieniu podstawowych procesów kadrowych. Z jego pomocą obsługiwane są wszystkie niezbędne procesy takie jak: składanie wniosków urlopowych, wgląd w strukturę organizacji, zlecanie zadań pracownikom, czy komunikacja pomiędzy pracownikami za pomocą dostępnego czatu. Dodatkowo aplikacja umożliwia nam prowadzenie zdalnych szkoleń przy użyciu interaktywnych slajdów oraz tworzenie i przeprowadzanie testów wiedzy z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. Ponadto pracodawca może przeprowadzić pełen proces rekrutacji – od dodania ogłoszenia do zatrudnienia kandydata. CV przechowywane są w jednym miejscu, dzięki czemu z łatwością można do nich wrócić. Istotnym aspektem jest to, że HR Cloud dostępny jest w formie webowej oraz jako aplikacja na telefon. Dzięki czemu pracownik z łatwością z każdego miejsca może się zalogować do aplikacji, a potrzebuje do tego jedynie połączenie z Internetem. Wszystkie procesy obsługiwane przez aplikacje integrują się z program Symfonia Kadry i Płace.
Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla działu kadrowego, aby ograniczyć wnioski papierowe i zredukować ryzyko popełnienia błędu.
Z naszej strony oferujemy bezpłatną prezentację programu, gdzie nasi specjaliści pokażą jak działa program i jakie daje korzyści w praktyce!
Gwarantujemy, że program jest naprawdę przydatnym rozwiązaniem, a jego wdrożenie będzie dobrym wyborem!
Spotkaj się z nami stacjonarnie lub wirtualnie, pokażemy jak aplikacja pomoże również Tobie!

 

Zapytaj o aktualne promocje

+48 33 506 52 10