Organizatorzy: 

Partner merytoryczny: 

Nowe wyzwania w kadrach i HR

12.11.2019, Qubus Hotel Kraków
ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków

Organizator zastrzega możliwość wystawienia faktury na kwotę 89,00 zł wyłącznie w przypadku nieobecności zgłoszonej osoby, która nie odwołała uczestnictwa z 5 dniowym wyprzedzeniem. Wpływy z zapisów na śniadanie zostaną przekazane na rzecz Hospicjum w Bielsku-Białej. hospicjumbielsko.pl

Dołącz do uczestników śniadania biznesowego!

Spotkajmy się w Krakowie 12 listopada

 • Poszerzysz swoją wiedzę, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy.
 • Wymienisz doświadczenia z profesjonalistami branży HR : menedżerami praktykami, konsultantami biznesowymi, dostawcami produktów i usług dla HR.
 • Odkryjesz najnowsze trendy, techniki i narzędzia, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy obsługi zarządzania kadrą
 • Zgłębisz wiedzę na temat najważniejszych zmian prawnych takich jak: podatkowe skutki wprowadzania PPK, kwota wolna od potrąceń przy zleceniu od 2019 r., roczny limit składek emerytalno-rentowych, wykazywanie przychodów z innych źródeł od 2019 r., zmiana terminów wystawiania PIT-11 od 2019 r.

Prelegenci

Monika Smulewicz

Ekspertka w dziedzinie prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń. Partner w Grant Thornton odpowiedzialna za outsourcing usług kadrowo-płacowych i finansowo-księgowych oraz założycielka społeczności HR na Szpilkach.

Z pasją szkoli przedsiębiorców i menedżerów w zakresie efektywnego wykorzystania prawa pracy w biznesie. Jest autorką 3 książek specjalistycznych o tematyce prawa pracy, a także kompleksowego programu szkoleń online pt. „Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego.” Wykładowca na studiach podyplomowych z prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń na prestiżowych uczelniach wyższych. Jej pasją jest czas pracy, dlatego stworzyła aplikację do planowania i rozliczania czasu pracy ePlanner.pl.

Kazimierz Sedlak, Sedlak & Sedlak

Doktor nauk humanistycznych, założyciel pierwszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak (1990 rok), wydawca pierwszego polskiego raportu płacowego (1997 rok),

Twórca czterech portali internetowych (wynagrodzenia.pl, rynekpracy.pl, badaniaHR.pl, wskaźnikiHR.pl), autor ponad 40 publikacji z zakresu HR, redaktor 11 książek poświęconych ZZL, w tym: „Łączne korzyści z pracy. Polski model Total Rewards”, „Jak skutecznie wynagradzać pracowników”, „Tajniki HR – najlepsze praktyki wynagradzania i rekrutacji”, „Jak wynagradzać pracowników sprzedaży”, organizator 16 konferencji na temat wynagradzania (w tym Krakowskiego Forum Wynagrodzeń w latach 2006-2019), autor polskiej wersji kwestionariusza do badania satysfakcji z wynagrodzenia.

Członek Society for Human Resource Management oraz WorldatWork-Total Rewards Association. Pasjonat problematyki wynagrodzeń i HR-u opartego na faktach.

Elżbieta Czaplicka

Pre-Sales Consultant z obszaru HR. Z firmą Sage związana od 2015 roku. Specjalista z wieloletnią praktyką z zakresu kadr i płac.

Koordynuje projekty związane z transformacją obszaru HR m.in. poprzez wdrożenie nowego systemu HRIS. Zajmuje się obsługą procesów wdrażania i realizacji outsourcingu projektów kadrowo-płacowych. Prywatnie fanka nowych technologii

Agnieszka Kozak, Zorius

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowana Księgowa i Autoryzowany Trener Systemów Sage Symfonia. Doświadczony ekspert z wieloletnią praktyką w dziedzinie kadr i płac oraz księgowości.

Od 13 lat prowadzi wdrożenia systemów zarządzania Sage Symfonia oraz Sage Symfonia ERP, a także szkolenia i konsultacje z zakresu zagadnień finansowo ekonomicznych oraz kadrowych. Jej pasją jest samokształcenie i kształcenie innych. Od kilku lat prowadzi szkolenia zawodowe oraz wykłady w szkołach policealnych oraz podyplomowych.

Od 10 lat jest wspólnikiem i wiceprezesem firmy Zorius.pl, która nieustannie pnie się w statystykach Partnerów Sage, producenta oprogramowania Sage Symfonia oraz Sage Symfonia ERP. Osiągnięte sukcesy zawodowe dodają energii i pozwalają wytyczać nowe kierunki rozwoju, dowodem tego jest otrzymanie najwyższego statusu Partnerskiego firmy Sage. Zaangażowanie w pracy owocuje uznaniem klientów jako osoby z najwyższymi kompetencjami. Najważniejszym celem bieżącej pracy to przede wszystkim dbałość o Zespół Współpracowników. Zawodową ambicją Agnieszki Kozak jest wdrażanie globalnego systemu Sage X3 zarówno w Polsce jak również w krajach ościennych.

Agenda

08:00 - 09:00Rejestracja, poranny networking i bufet śniadaniowy
09:00Powitanie gości
09:15 - 09:55Procesy HR zawsze pod ręką - Poznaj innowacyjny sposób zarządzania zasobami ludzkimi.
Elżbieta Czaplicka, Sage & Monika Nogacka, Zorius
09:55 - 10:00Przerwa techniczna
10:00 - 10:45PPK jako narzędzie nagradzania
Kazimierz Sedlak, Sedlak & Sedlak
10:45 - 11:00Przerwa
11:00 - 11:40Omówienie zmian w przepisach dotyczących płac w 2019 r.
Agnieszka Kozak, Zorius
11:40 - 11:45Przerwa techniczna
11:45 - 12:30Zmiany w ewidencji czasu pracy
Monika Smulewicz, HR na szpilkach
12:30 - 13:30Networking

Serdecznie zapraszamy

Zapisz się

Administratorem danych osobowych jest Zorius.pl Sp. Z o.o. Sp. Komandytowa ul. Sempołowskiej 19 43-300, Bielsko-Biała

Jako osoba fizyczna masz prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych,
 • aktualizacji swoich danych
 • usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym)
 • ograniczenia zakresu przetwarzania danych
 • poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora
 • zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych
 • nie godzenia się na profilowanie Twoich danych

Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności

 • Poprzez przesłanie wypełnionego formularza oświadczam, że zapoznałam/-łem się i akceptuję Politykę Prywatności.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Sage sp. z o.o.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych partnera Sage sp. z o.o. – Zorius.pl
 • Wyrażam zgodę na używanie przez Sage sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).
 • Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie od czasu do czasu przez Sage sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany wyżej adres e-mail, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami).

Organizatorzy:

Partner merytoryczny:

Zapytaj o aktualne promocje