ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES Z OPTYMIZMEM

SKORZYSTAJ Z UNIKATOWEGO PAKIETU WSPACIA DLA FIRM Umów się na rozmowę teraz Dowiedz się więcej

Unikatowy pakiet dla firm – rozwijaj swój biznes z optymizmem

Finansowany przez Symfonię program wsparcia dla Przedsiębiorstw zakłada pomoc w szybszej cyfryzacji obszarów Finansów i Księgowości, Kadr i Płac wraz z HR oraz wsparcia obszaru sprzedażowego i magazynowego.

W dobie globalnej pandemii małe i średnie przedsiębiorstwa w obawie przed ryzykiem spadku przychodów wstrzymało środki na inwestycję, dlatego uruchomiono projekt dofinansowania przedsiębiorstw o wartości 2 miliony złotych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI I ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES Z OPTYMIZMEM

4 + 3 =

Można wykorzystać to wsparcie na preferencyjne warunki zakupu oprogramowania w subskrypcji czyli bon cyfryzacyjny lub skorzystać z bonu instalacyjnego w celu wsparcia przez ekspertów Symfonii w zakresie prac technicznych w instalacji i aktualizacji oprogramowania. W celu utrzymania płynności finansowej można skorzystać z odroczonej płatności nawet o 9 miesięcy.

Widoczne jest zróżnicowane cyfryzacji w dużych miastach oraz poza nimi, gdzie często decyzja o inwestycji w oprogramowanie to trudny wybór. Pakiet wsparcia pozwala mniejszym przedsiębiorstwom szybciej i łatwiej podjąć decyzję o zmianach. Obawa przed zmianami w procesach nie przyśpiesza rozwoju firmy, powinniśmy ożywić gospodarkę i usprawnić elektroniczny obieg dokumentów, wniosków oraz umów. Takie warunki sprzyjają bezpiecznemu unowocześnianiu naszych działalności. Dzięki krajowej sieci partnerskiej z programu można skorzystać w całej Polsce, bowiem wspierany jest przez Sieć Partnerów.

Zorius.pl – Eksperci Symfonia, Platynowy Partner Symfonii, doświadczony integrator systemów zapewnia profesjonalne wdrożenie rozwiązań na terenie całego kraju.

Agnieszka Kozak

Wiceprezes Zarządu Zorius.pl

– Widzimy, że firmy działające poza największymi miastami, które wcześniej dość ostrożnie podejmowały decyzje o inwestycjach w informatyzację, zostały zmuszone do gruntownego przeanalizowania swojej działalności. Ale nadal decyzja o przeznaczeniu środków na wdrożenie oprogramowania, chociażby wspierającego wymianę dokumentów z kontrahentami, to dla wielu przedsiębiorców trudny wybór. Podstawowy dylemat to czy jednak zabezpieczyć się na przyszłość, czy przyspieszyć transformację cyfrową i dzięki temu skorzystać z ożywienia gospodarczego w swoim otoczeniu? Jestem przekonana, że dzięki Pakietowi Wsparcia dla Firm mniejszym przedsiębiorcom łatwiej będzie w bezpiecznych warunkach zdecydować się na stopniowe unowocześnianie swojej działalności – mówi Agnieszka Kozak, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy w firmie Zorius.pl, która jest partnerem Symfonii m.in. na Śląsku i w Małopolsce.

Zapytaj o aktualne promocje

+48 33 506 52 10