Biura rachunkowe

Oprogramowania Symfonia to idealne rozwiązania dla biur rachunkowych, które od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością w branży. Na programy księgowe składają się rozwiązania od uproszczonej księgowości, przez rozwiązania kadrowo-płacowe do zaawansowanych narzędzi analitycznych.

 

Mała Księgowość

Zapewnia obsługę osób fizycznych/ mikro firm, które rozliczają się na podstawie podatku dochodowego. Mała Księgowość umożliwi także prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, czy rozliczeń ryczałtowych.

Pełna Księgowość

Dzięki takim rozwiązaniom w łatwy sposób biuro rachunkowe może prowadzić księgi rachunkowe dla firm jedno- lub wielooddziałowych, a także obsługiwać złożone procesy biznesowe.

 

Współpraca z klientem

Za pomocą rozwiązań dodatkowych takich jak Symfonia Obieg Dokumentów, czy Biuro Rachunkowe Online – biuro z łatwością może komunikować się z obsługiwanymi firmami. Za pomocą tych narzędzi można m.in. przesyłać ważne dokumenty, a dzięki temu wszystkie dane znajdują się w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Obsługa kadr i płac

Program Symfonia Kadry i Płace umożliwia rozliczanie małych oraz dużych przedsiębiorstw za pomocą zautomatyzowanych mechanizmów obliczania podatków oraz obsług pracowników.

 

Weryfikacja jakości danych

Na potrzeby firmy w programie Symfonia istnieje możliwość weryfikacji poprawności pliku JPK, niezależnie od tego w jakim programie został stworzony. Ewentualne nieprawidłowości od razu są sygnalizowane.

Elektroniczny Obieg Dokumentów

Za pomocą zautomatyzowanych narzędzi do obiegu dokumentów z łatwością można wystawić dokumenty kosztowe, czy nadanie dekretacji. Za pomocą programu można także archiwizować ważne dokumenty dla przedsiębiorstwa, czy rozdzielać zadania dla pracowników.

 

Analiza danych

Za pomocą technologii OLAP przedsiębiorca stworzy zaawansowane raporty, za pomocą których może weryfikować sytuację finansową firmy i o wiele więcej. Raporty widoczne są w samej aplikacji, na stronie WWW, w Excelu oraz w zewnętrznym narzędziu Power BI. Narzędzie pozwala na tworzenie zaawansowanych raportów z uwzględnieniem danych jakich klient potrzebuje.

Wymiana faktur

Program Symfonia w pełni obsługuje system e-faktur dzięki czemu znacznie przyspieszamy i automatyzujemy pracę. Faktury z automatu trafiają do klientów, kontrahentów bez żadnych opóźnień czasowych.

 

Szkolenia

Dla biur rachunkowych przeprowadzane są specjalne szkolenia z udziałem ekspertów w dziedzinie księgowości oraz obsługi programów Symfonia.

 

Zalety wdrożenia Symfonii w Biurze Rachunkowym

  • Łatwy strat i konfiguracja
  • Wygoda i szybka rejestracja danych
  • Automatyzacja pracy
  • Prosta obsługa płatności
  • Połączenie z chmurą i łatwy kontakt z klientem
  • Rozbudowane opcje raportowania
  • Kompleksowa obsługa kadr i płac
  • Gotowe rozwiązania księgowe i kadrowe dla klientów
+48 33 506 52 10