webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego

Mniejsze ryzyko
prowadzenie biznesu i bezpieczne transakcje!

Narzędzie pomaga w utrzymaniu bezpiecznej perspektywy handlowej przedsiębiorstwa. Wspiera kontrolę otoczenia biznesowego i wybór najlepszych kontrahentów.

KPIG wspiera klientów w czterech kluczowych dziedzinach

  • redukcja ryzyka prowadzenia biznesu
  • zwiększenie płynności finansowej
  • wzrost sprzedaży
  • egzekwowanie należności

Dlaczego warto korzystać z narzędzi

Usługa dostarcza klientom aktualnych i kompleksowych danych, które obrazują portfel kontrahentów i wskazują, z którymi firmami warto handlować, które muszą zmienić swoje warunki handlowe (między innymi terminy płatności), a które powinny zostać ograniczone.

 

 

webp image

Jeśli chcesz poznać narzędzia Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego umów się na prezentację, zostaw numer telefonu oddzwonimy!

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego (KIPG)

Jest największym integratorem baz danych w Polsce. W jednym systemie posiada zintegrowane aż 70 źródeł informacji dzięki czemu ma doskonałą wiedzę dot. wiarygodności płatniczej polskich firm.

Źródła które integruje to przede wszystkim informacje z 3 największych polskich BIG-ów KRD, INFOMONITOR, ERIF, 37 największych giełd wierzytelności, zadłużenie ZUS, Skarbówka.

Dostęp do majątków z nieruchomości jaki i ruchomości zarówno po numerach NIP jak i po peselach osób zarządzających w danej firmie i wiele innych.
Współpraca z nami to przede wszystkim globalna wiedza na temat tego z kim się współpracuje oraz możliwość monitorowania stałych kontrahentów pod kątem zadłużeń złożonych wniosków o upadłość, dodania na PL listę sanacyjną, aktywności VAT PL/UE.

Partnerzy

Zobacz kto nam zaufał