webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

"Jak wdrożenie KSeF może usprawnić Twój biznes"

Przejdź na cyfrowy obieg dokumentów i przygotuj się do obowiązku KSeF już dziś, a za rok nic Cię nie zaskoczy!

Zapisz się na bezpłatną konsultację!

Zapisz się

Od kiedy?

Bądź gotowy od 01.07.24 przygotuj się już dziś

Kogo obowiązuje?

wszystkich wystawiających faktury

Jakie rozwiązania?

Integracje i uniwersalne narzędzia od ZoriusPro

Czy jesteś gotowy na KSeF?

ZoriusPro specjalizuje się w przygotowywaniu firm do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Pomagamy przedsiębiorstwom

  • Proponujemy kompleksową ocenę bieżących procesów i systemów fakturowania.
  • Dostarczamy indywidualne rozwiązania spełniające wymagania KSeF.
  • Wspieramy we wdrażaniu niezbędnych zmian i integracji
  • Szkolimy pracowników w zakresie adaptacji do nowego systemu
  • Zapewniamy bieżące monitorowanie i aktualizacje w celu zapewnienia zgodności

Nie przegap okazji, aby usprawnić proces fakturowania i dostosować się do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Wypełnij ankietę już dziś, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

i pozwól ZoriusPro przygotować Twoją firmę na przyszłość elektronicznego fakturowania! Termin zbliża się szybko, więc działaj już teraz i zapewnij sobie miejsce!

Wypełnij ankietę

Agnieszka Kozak

Wiceprezes Zarządu/ Dyrektor Finansowy
ZoriusPro

Doświadczony ekspert z wieloletnią praktyką w dziedzinie kadr i płac oraz księgowości. Wykładowca Akademicki i Certyfikowana Księgowa oraz Autoryzowany Trener Systemów Symfonia. Od 18 lat prowadzi wdrożenia systemów Symfonia ERP, a także szkolenia i konsultacje. Od 13 lat jest wspólnikiem i wiceprezesem firmy ZoriusPro.

ZoriusPro jest liderem we wdrożeniach KSeF

Stawiamy na innowacyjność i doskonałość. Po wielu analizach procesów biznesowych w przedsiębiorstwach jesteśmy przekonani, że wprowadzenie Obiegu Dokumentów jest krokiem milowym we wdrożeniu Krajowego Systemu e-Faktur. Przedsiębiorstwa, które korzystają już z cyfrowego Obiegu Dokumentów mogą w prosty i szybki sposób przejść na obieg ustrukturyzowanej faktury. Takie wdrożenie obowiązku KSeF nie będzie powodowało zakłóceń w codziennych operacjach biznesowych.

Wesprzemy Cię we wdrożeniu KSeF

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Lista kontrolna

Wdrożenie KSeF jest ważnym krokiem w stronę cyfryzacji i usprawnienia procesów fakturowania i obiegu dokumentów, jednakże wprowadzenie tego systemu w firmie może być wyzwaniem. Skorzystaj z naszej listy kontrolnej, która stanowi klucz do sukcesu.

Struktura i organizacja

Wdrożenie KSeF obejmuje wiele zadań, od zrozumienia regulacji po integrację technologiczną. Lista kontrolna pomaga uporządkować te zadania w logiczną strukturę, dzięki czemu łatwiej jest je śledzić i zarządzać.

Minimalizacja ryzyka błędów

Przejście na system e-faktur jest procesem skomplikowanym, gdzie błąd w jednym elemencie może mieć wpływ na cały system. Lista kontrolna pomaga zidentyfikować i monitorować każdy krok, dzięki czemu można uniknąć pomyłek i nieścisłości.

Oszczędność czasu

Przygotowanie się do wdrożenia KSeF bez odpowiedniego planu może być czasochłonne. Lista kontrolna pozwala na efektywne zarządzanie czasem, zapewniając, że żaden ważny element nie zostanie pominięty.

Zgodność z przepisami

KSeF działa w oparciu o określone przepisy prawne. Niezrozumienie lub niewłaściwe wdrożenie tych przepisów może prowadzić do naruszeń i konsekwencji prawnych. Lista kontrolna pomaga zapewnić, że firma jest zgodna z obowiązującymi regulacjami.

Wsparcie dla zespołu

Lista kontrolna jest również doskonałym narzędziem komunikacyjnym dla zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie KSeF. Pomaga w synchronizacji działań i zapewnia, że wszyscy członkowie zespołu są na bieżąco z postępami wdrażania.

Monitorowanie i optymalizacja

Po wdrożeniu KSeF, lista kontrolna może służyć jako narzędzie do monitorowania skuteczności systemu. Można ją wykorzystać do identyfikacji obszarów, które wymagają optymalizacji, oraz do śledzenia postępów w realizacji celów.

Pobierz listę kontrolną

Materiały wideo ZoriusPRO

Zapraszamy do obejrzenia naszych materiałów wideo.

Pierwszy krok - uwierzytelnienie w KSeF
Wywiad Europerspektywy
Poznaj Obieg Dokumentów

Przykłady zastosowania Obiegu Dokumentów:

• W jednej z firm ponad 200 przedstawicieli handlowych rejestruje faktury ze zdjęć, które trafiają do akceptacji jednej osoby w firmie. Dokumenty w formie fizycznej przekazywane są do biura rachunkowego. Dzięki temu dokumenty są rejestrowane on-line, co usprawnia ich przebieg i zapobiega ich ginięciu;
• Dokumenty z oddziałów wysyłane są w formie elektronicznej (zdjęcia, skany i pdf) do centrali, co przełożyło się na obniżenie kosztów związanych z ich przesyłaniem w formie papierowej. Klient ma możliwość szybkiej weryfikacji kompletności dokumentów sprzedażowych
• Jeden z klientów ma wielopoziomową akceptację faktur, co w przypadku tradycyjnych dokumentów powodowało zamieszanie w ich opisywaniu i zdarzały się sytuacje, w których ginęły. Dzięki wprowadzeniu Systemu Obiegu Dokumentów, każda faktura jest widoczna i nie ma problemów z przekazywaniem jej do kolejnych szczebli akceptacji
• Duża firma, gdzie spływ dokumentów sprzedaży z terenu był bardzo duży, miała problemy z terminową realizacją płatności. Po wprowadzeniu rozwiązania wspierającego obieg dokumentów, płatności regulowane są terminowo, ponieważ dokumenty są dostępne w jednym miejscu.

Porozmawiajmy o wdrożeniu Obiegu Dokumentów w Twojej organizacji - zapraszamy do kontaktu

Zapisz się na bezpłatną konsultację!

O ZoriusPro

Od 1994 roku dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie dla firm oraz specjalizujemy się w integracji systemów informatycznych. Zajmujemy się usługami w zakresie implementacji rozwiązań indywidualnych, integracji z programami branżowymi, szkoleniami oraz wsparciem technicznym i merytorycznym. Oferowane produkty wspierają przedsiębiorców i ich podmioty w realizowaniu procesów biznesowych (w obszarach: finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, handlowym, magazynowym oraz zarządzania produkcją).

Naszą pasją są nowoczesne technologie, a misją jest cyfryzacja przedsiębiorstw i wdrażanie rozwiązań, które usprawniają ich funkcjonowanie, pozwalają oszczędzić czas i uwalniają pracowników od zadań, których dziś nie trzeba już wykonywać ręcznie. Dzięki temu ich siły można przekierować w miejsca, gdzie jest większe zapotrzebowanie na osobisty nadzór.