webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

Symofonia Handel - rozszerzenia

Mobilny Handel

Za pomocą aplikacji Symfonia usprawnisz pracę przedstawicieli handlowych zawód przedstawiciela handlowego charakteryzuje się częstą pracą w terenie i możliwość szybkiego złożenia zamówienia często jest wyzwaniem. Dzięki mobilnej aplikacji Mobilny Handel przedstawiciel handlowy może z dowolnego miejsca wygenerować zamówienie dla klienta.

Ponadto aplikacja umożliwia także wystawianie faktur, przeglądanie bazy kontrahentów, weryfikację należności, czy też sprawdzenie stanów magazynów. Aplikacja umożliwia prowadzenie akcji marketingowych, które pozwalają budować silne i długotrwałe relacje z klientem. Prosto mówiąc, Mobilny Handel pozwala na przeprowadzenie pełnego procesu sprzedażowego będąc w terenie.

Dzięki wykorzystaniu mobilnego narzędzia znacznie ograniczy się czas pracy pracownika, a wiele procesów stanie się prostszych do realizacji, co zapewni lepszy przepływ informacji w firmie. Aplikację można zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem operacyjnym Android i zintegrować z programem Symfonia Handel ERP.

Mobilny Magazyn

Dzięki aplikacji Mobilny Magazyn łatwo i szybko możesz prowadzić cyfrową gospodarkę magazynową

Obsługa procesów logistycznych w firmie niejednokrotnie stanowi ogromne wyzwanie dla przedsiębiorstw. Praca z aplikacją Mobilny Magazyn w wielu przypadkach pomogła zniwelować ten problem.

Aplikacja Mobilny Handel pozwala na szybką weryfikację położenia poszukiwanego artykułu na magazynie, dzięki czemu pozwala zoptymalizować powierzchnię magazynu. Integracja z programem Symfonia Handel ERP umożliwia wykonywanie takich operacji jak przyjęcia, przesunięcia, czy wydania z magazynu, których dokumenty mogą być wystawiane bezpośrednio z aplikacji.

Atutem aplikacji jest jej wielojęzyczność, dzięki czemu pracownicy zagraniczni również mogą korzystać z programu.

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce

Integrator e-Commerce to narzędzie, które pozwala usprawnić dwukierunkową wymianę danych pomiędzy sklepem internetowym, a programem handlowym za pomocą API. Automatyzacja  procesów handlowych pozwala zaoszczędzić czas planowania operacji sprzedażowych online.

Wraz z rozwojem firmy pojawia się coraz więcej zamówień i coraz ciężej je obsłużyć bez odpowiednich narzędzi, dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiedniego obiegu danych. Program umożliwia podgląd stanów magazynowych w czasie rzeczywistym za pomocą kodów towarów SKU.

Za pomocą integratora usprawniony zostaje pełen proces sprzedażowy od złożenia zamówienia, przez wydanie z magazynu, nadanie przesyłki oraz śledzenie drogi paczki w systemie kurierskim, a na samym końcu wystawienie końcowej faktury i przesłanie danych pomiędzy programem handlowym, a finansowo-księgowym.

webp image

Dlaczego warto zostać partnerem ZoriusPRO?

Symfonia Business Intelligence

Narzędzie Business Intelligence, to idealne rozwiązanie, które daje nam precyzyjną informację zarządczą. Obrazuje poprzez budowane raporty kondycję biznesową przedsiębiorstwa, wskazuje też szanse i zagrożenia rynkowe. W budowaniu raportów, analityka czy kadrę zarządczą ogranicza jedynie wyobraźnia.

W standardzie wbudowanych jest ponad 130 raportów, z których od razu można korzystać, a zbudowanie kolejnych nie wymaga znajomości Excela, ale jest intuicyjne i nieskomplikowane. W przypadku zaawansowanych potrzeb, zawsze pomogą #EksperciSymfonia ZoriusPro. Symfonia BI wspiera między innymi monitorowanie realizacji planów sprzedażowych, obrotów na poszczególnym asortymencie, rejonie sprzedaży i w wielu innych obszarach biznesu. Za pomocą rozwiązania można kontrolować realizację budżetu na wielu poziomach. Do uzyskania rzetelnej informacji i realizacji raportów niezbędne jest wymiarowanie wprowadzanych danych np. faktur kosztowych, sprzedażowych, kontrahentów, towarów itp.

WebAPI

Narzędzie WebAPI to usługa internetowa, poprzez którą możemy udostępniać poszczególne funkcje programów Symfonia ERP Handel lub Symfonia ERP Finanse i Księgowość i zapewnić wymianę informacji z oprogramowaniem branżowym i różnymi rozwiązaniami zewnętrznymi np. e-commerce.

RiskRadar

Jest uzupełnieniem programu Symfonia Handel. Pozwala na zaawansowaną prewencję i skuteczne zarządzanie ryzykiem na portfelu klientów. Rozwiązanie jest zintegrowane z programem Handel, w którym zaimplementowaliśmy dostęp do aplikacji z poziomu kartoteki kontrahentów.

Czytaj więcej

Szkolenia

ZoriusPro realizuje szkolenia dla użytkowników programów Symfonia od 18 lat. Ekspercka wiedza naszych konsultantów z zakresu zmian prawnych, podatkowych, finansowych jak również prawa pracy, zapewnia wysoką jakość realizowanych szkoleń.

Podczas warsztatów uczymy użytkowników wydajnej i efektywnej pracy na programach Symfonia, zwracając uwagę na wykorzystanie wszystkich funkcjonalności, w tym nowo wydanych w wersjach programów.

Naszą misją jest niesienie kaganka oświaty, dlatego cyklicznie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary i konferencje, na których szkolimy użytkowników w zakresie wykorzystania zmian funkcjonalnych w programach Symfonia.

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

Panele Meldunkowe

Weryfikacja etapu wykonania danego procesu produkcyjnego jest bardzo istotnym elementem do dalszego planowania pracy. Przy użyciu Paneli Meldunkowych kierownik może sprawnie zaplanować harmonogram wykonywanych operacji technologicznych, realizację operacji magazynowych, a także drukowanie etykiet na opakowania zbiorcze. Pracownicy mają bieżący wgląd do informacji o planach produkcyjnych oraz kontroli jej realizacji, a także dokumentacji technicznej. W przypadku zatrzymania produkcji, bądź przestoju w systemie pojawia się odpowiednie powiadomienie o zatrzymaniu pracy. Aplikacja wykorzystuje czytniki kodów kreskowych 1D i 2D oraz monitory dotykowe, dzięki czemu obsługa jest prosta i intuicyjna. Wszystkie dane rejestrowane są w systemie ERP, dzięki czemu z łatwością można powiązać informacje o etapie produkcyjnym z obszarem handlowym i logistyczny.

Szkolenia

ZoriusPro realizuje szkolenia dla użytkowników programów Symfonia od 18 lat. Ekspercka wiedza naszych konsultantów z zakresu zmian prawnych, podatkowych, finansowych jak również prawa pracy, zapewnia wysoką jakość realizowanych szkoleń.

Podczas warsztatów uczymy użytkowników wydajnej i efektywnej pracy na programach Symfonia, zwracając uwagę na wykorzystanie wszystkich funkcjonalności, w tym nowo wydanych w wersjach programów.

Naszą misją jest niesienie kaganka oświaty, dlatego cyklicznie organizujemy szkolenia, warsztaty, webinary i konferencje, na których szkolimy użytkowników w zakresie wykorzystania zmian funkcjonalnych w programach Symfonia.