webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

Zapraszamy na VIII Jesienne warsztaty z Symfonią ERP – Katowice

Teatr Trzech Aktorów prezentuje VIII Jesienne Warsztaty z Symfonią System Symfonia ERP – realizacja zamówienia klienta w trzech aktach: oferta, produkcja, sprzedaż.

Kiedy?

18 listopada 2022 r.
Godz. 9:30 – 13:00

Dla kogo?

Przedsiębiorstwa produkcyjne

Gdzie?

Katowice, Muzeum Śląskie,
ul. Dobrowolskiego 1,
poziom -3, Sala C

Organizatorzy

ZoriusPRO logotyp

Agenda

9:30 – 9:45

PROLOG – Rejestracja i poranna kawa – przywitanie

9:45 – 10:15

AKT I – Oferta i zamówienie od klienta

10:15 – 11:00

AKT II – Zamówienie brakujących towarów i przygotowanie wyrobów gotowych

11:00 – 11:20

Przerwa na kawę

11:20 – 12:30

AKT III – Produkcja, pakownie i spedycja (wydanie z magazynu)

12:30 – 13:00

EPILOG -Dyskusja

Prelegenci

Łukasz Banachowicz

Architekt Systemowy dział zarządzania produktem

W branży IT od 16 lat, z Symfonią związany od 2006 r. Obecnie pracuje w Dziale Zarządzania Produktem, gdzie zajmuje się przekładaniem potrzeb klientów na funkcje, kolejno wprowadzane w Systemie Symfonia. Na swoim koncie ma udział w ponad 150 zakończonych sukcesem projektach wdrożeniowych, m. in. w firmach handlowych (chemia, warzywa / owoce, metale, budowlane, sieci sklepów), usługowych (transport, usługi finansowe, deweloperzy), sieci dealerów samochodowych, czy przedsiębiorstwach produkcyjnych (branża chemiczna, budowlana, artykuły sportowe, elektronika).

Tomasz Kozłowski

Product Marketing Manager Product Owner

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Na co dzień zajmuje się poszukiwaniem i wprowadzaniem w praktyce rozwiązań informatycznych rozbudowujących portfolio i funkcjonalności oprogramowania z linii Symfonia ERP.

Piotr Struczko

Analityk biznesowy, Prezes Zarządu EastSoft sp. z o.o.

Prezes Zarządu EastSoft
Architekt systemów ERP, od 2015 r. właściciel firmy EastSoft – Partnera Symfonii.

  • Czy Twój przedstawiciel handlowy może przygotować zamówienie w terenie – na budowie, w magazynie lub „w polu”, na urządzeniu mobilnym?
  • Czy Twój przedstawiciel handlowy może przygotować zamówienie w terenie – na budowie, w magazynie lub „w polu”, na urządzeniu mobilnym?
Dowiedz się więcej
  • Czy przygotowaną przez Twoich pracowników ofertę lub zamówienie zawsze możesz zamienić w systemie na dowolny dokument sprzedaży?
  • Czy możesz zlecić wyprodukowanie wyrobu gotowego bez użycia excela?
Dowiedz się więcej

Zapisz się!

O ZoriusPro

Od 1994 roku dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie dla firm oraz specjalizujemy się w integracji systemów informatycznych. Zajmujemy się usługami w zakresie implementacji rozwiązań indywidualnych, integracji z programami branżowymi, szkoleniami oraz wsparciem technicznym i merytorycznym. Oferowane produkty wspierają przedsiębiorców i ich podmioty w realizowaniu procesów biznesowych (w obszarach: finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, handlowym, magazynowym oraz zarządzania produkcją).

Naszą pasją są nowoczesne technologie, a misją jest cyfryzacja przedsiębiorstw i wdrażanie rozwiązań, które usprawniają ich funkcjonowanie, pozwalają oszczędzić czas i uwalniają pracowników od zadań, których dziś nie trzeba już wykonywać ręcznie. Dzięki temu ich siły można przekierować w miejsca, gdzie jest większe zapotrzebowanie na osobisty nadzór.