webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

Symfonia HR

Jeden system, w którym obsłużysz wszystkie procesy HR

Poznaj, obszary miękkiego HR, które są dostępne i mogą być dostosowane do Twojej organizacji  

Symfonia HR

Jest najbardziej kompleksowym i rozbudowanym system HR dostępnym na polskim rynku. Narzędzie dostępne jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych, wyposażonych w system Android lub IOS.  Z dostępnych 21 modułów można wybrać te, które pasują do Twojej organizacji. Gromadzone dane są przechowywane i archiwizowane z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

 

 

webp image

Poszukujesz oprogramowania, które usprawni obsługę miękkiego HR? Zostaw numer telefonu - niezwłocznie oddzwonimy!

Oceny i osiągnięcia

Cele – ustal cele i śledź ich postęp w ciągu roku, niezależnie od projektu, w ramach ogólnych ocen okresowych.

Ocena 180°/360° – spojrzyj na pracę i umiejętności Twoich pracowników z perspektywy innych osób zatrudnionych w organizacji.

Oceny okresowe – stwórz i wdróż system ocen, śledź ich rozwój, wpływaj na efektywność pracy i wskazuj kierunki rozwoju.

Rozmowy rozwojowe – śledź osiągnięcia swoich pracowników, a system będzie przypominał im o zdefiniowanych zadaniach.

Feedback – opracuj procesy regularnego udzielania informacji zwrotnej (zarówno ilościowej, jak i jakościowej), w tym pochwał w postaci kudosów.

Rozwój kompetencji

Baza Wiedzy – zapewnienie wsparcia w poszerzaniu kwalifikacji i dostępie pracowników do niezbędnego materiału: zasobów terminologicznych, dokumentów lub artykułów.

Szkolenia – planowanie, realizacja i monitorowanie postępów pracowników w ramach szkoleń, a także optymalizacja wydatków na cele szkoleniowe.

Szkolenia SCORM/e-learning – umożliwienie rozwoju umiejętności pracowników poprzez dostęp do szkoleń online, np. w formacie SCORM, oraz ocenę ich efektywności.

Badania pracownicze – stwórz unikalny zestaw pytań i przeprowadź badania, obejmujące całą organizację, określone działy lub zespoły.

Zarządzanie zespołami

Urlopy – pozyskaj informacje dotyczące wniosków o urlop w firmie, planuj zastępstwa, informuj o obowiązujących limitach. Przyspiesz proces składania wniosków dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej.

Wnioski – usprawnij przepływ informacji oraz rejestrację wniosków, umożliwiając projektowanie ścieżki akceptacji, korzystając z gotowych szablonów i kreatorów.

Nieobecności – sprawdzaj dostępność bezpośrednich podwładnych. Pozyskaj informacje o wykorzystanych dniach urlopowych i innych zdarzeniach wpływających na czas pracy.

Zadania – przypisuj zadania swoim pracownikom i monitoruj ich statusy oraz czas realizacji.

Zespoły projektowe – twórz zespoły projektowe, gromadź informacje o członkach zespołów, przypisuj im role i kompetencje, oferuj dedykowane szkolenia i prowadź dokumentację projektową.

 

Zatrudnienie

Rekrutacja – zaprojektuj proces selekcji i rekrutacji, wykorzystując różnorodne funkcjonalności, takie jak tworzenie szablonów ogłoszeń, dostęp do opisów stanowisk pracy oraz monitorowanie etapów rekrutacji przez członków zespołu rekrutacyjnego i więcej.

Onboarding – stwórz optymalną ścieżkę wdrożeniową dla nowych pracowników, umożliwiając im efektywne wykonywanie obowiązków i zapoznanie się z kulturą organizacyjną. Skorzystaj z intuicyjnego kreatora i zautomatyzuj proces, a dzięki raportom bieżąco monitoruj postęp.

Zatrudnienie – wykorzystuj moduł menedżerski, który zawiera listę pracowników, ich dane oraz szczegóły umów, wyposażony w powiadomienia i ostrzeżenia dotyczące ważnych terminów i innych informacji.

Współpraca

Pracownicy – ułatwiaj pracownikom nawigację po organizacji, dzięki funkcjonalności wyszukiwania pracowników oraz możliwości nadawania statusów.

Czat – umożliwiaj szybką i bezpośrednią komunikację między pracownikami organizacji lub w ramach grupowych rozmów.

Forum – zapewniaj przestrzeń do komunikacji z pracownikami, zarządzaj tematami, wątkami i przyznawaj dostęp do konkretnych dyskusji.

Pomysły (tzw. Idea Box) – buduj świadomość biznesową pracowników, zachęcaj do dzielenia się pomysłami i rozwiązaniami, wykorzystując funkcje głosowania, polubień oraz komentarzy dla nowych pomysłów.

Komunikacja

Wall – stwórz innowacyjną formę komunikacji, przypominającą portale społecznościowe, gdzie możesz tworzyć grupy, dodawać indywidualne treści, komentować i udzielać „polubień”.

Kalendarz – wykorzystuj graficzną reprezentację terminów urlopów współpracowników, szkoleń, projektów czy procesów rekrutacyjnych.

Wydarzenia / ogłoszenia – planuj różne wydarzenia, zapraszaj uczestników i zarządzaj organizacją wszelkich eventów związanych z firmą.

Galeria – twórz katalogi zdjęć firmowych oraz fotorelacje z wyjazdów integracyjnych.

Urodziny – otrzymuj przypomnienia o urodzinach pracowników lub innych ważnych wydarzeniach, które zostały wprowadzone do systemu.

Lubimy dzielić się wiedzą - na naszym kanale YouTube znajdziesz poradniki do Symfonii

Zobacz nasze materiały w serwisie YouTube

Doświadczony software house

Działamy w zakresie

Długotrwałe relacje biznesowe pozwoliły nam zrozumieć potrzeby i wypracować rozwiązania.

Anna Wiewióra

Dyrektor Handlowy

Porozmawiajmy