webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

Symfonia R2Płatnik

Najprostszy program do podstawowej i  zaawansowanej obsługi zatrudnionych pracowników!

Program Symfonia R2Płatnik zapewnia pracę w przejrzystym i łatwym interfejsie do kompleksowej obsługi zatrudnienia w firmie.

Symfonia R2Płatnik jest obecnie najchętniej wybieranym program Kadrowo-Płacowym, między innymi z uwagi na intuicyjny interface oraz szybkie wdrożenie. Program przeznaczony zarówno dla mniejszych, jak i średnich czy też dużych i wymagających organizacji zatrudniających w różnych formach zatrudnienia. Odpowiada na zaawansowane potrzeby firm w zakresie wykorzystania danych oraz na potrzeby różnego rodzaju analiz danych pracowniczych. Symfonia R2Płatnik pozwala na zwiększenie efektywności automatyzacji procesów kadrowo-płacowych, a także umożliwia rozbudowę programu w każdym momencie o dodatkowe funkcjonalności potrzebne dla klienta.
Nasi eksperci na bieżąco wspierają użytkowników w zakresie obsługi tego modułu, ponadto sukcesywnie przygotowują krótkie poradniki z zakresu obsługi tego modułu. Zobacz przykładowy film!

Czytaj więcej
Serwis IT
webp image

Myślisz o zmianach, automatyzacji danych, cyfryzacji procesów czy integracji z programem branżowym? Dowiedz się jak możemy Ci pomóc. Zostaw numer telefonu skontaktujemy się niezwłocznie!

Dlaczego warto wybrać program Symfonia R2Płatnik?

 • Prosta struktura programu sprawia, że każdy początkujących użytkownik jest wstanie samodzielnie opanować obsługę programu
 • Regularne aktualizacje umożliwiają pracę na programie dostosowanym do wszystkich regulacji prawnych
 • Możliwość samodzielnego wykonywania aktualizacji dzięki specjalnie wbudowanej funkcjonalności

Dla kogo przeznaczony jest program Symfonia R2Płatnik?

•   Zakładów pracy chronionej
•   Jednostek budżetowych
•   Jednostek oświatowych
•   Firm budowlanych
•   Agencji pracy tymczasowej
•   Biur rachunkowych

Funkcjonalności programu Symfonia R2Płatnik:

 • ewidencja pracowników z podziałem na grupy
 • usystematyzowana struktura danych kadrowych
 • ewidencja umów o pracę i przeszeregowań
 • potrącenia, pożyczki, ekwiwalenty i ryczałty
 • ewidencja wyposażenia
 • ustalanie nominalnego czasu pracy dla grup pracowników
 • miesięczna i roczna ewidencja czasu pracy
 • karta urlopowa z kontrolą limitów
 • karta zasiłkowa z automatycznym naliczaniem zasiłków
 • ewidencja kosztów z możliwością rozliczenia poszczególnych zleceń

 

 • rozliczanie płacy akordowej
 • modyfikowalny system naliczania wynagrodzeń wg indywidualnych wymagań
 • ewidencja list płac, możliwość tworzenia wielu list w miesiącu
 • rozliczanie umów cywilnoprawnych
 • wydruk i ewidencja bankowych poleceń przelewów
 • rozliczanie wynagrodzeń
 • rozliczanie kosztów wynagrodzeń
 • planowanie i analiza płac oraz zestawienia kadrowe wg różnych kryteriów
 • rozliczenia z pracownikami

Dokumentacja kadrowa

Program zapewni kompleksową obsługę dokumentacji związanej z procesem zatrudniania pracowników. Symfonia R2Płatnik umożliwia również sporządzanie różnorodnych dokumentów kadrowych, takich jak umowy o pracę, aneksy umów, zaświadczenia oraz inne niezbędne dokumenty kadrowe.

Naliczanie płac

Wystarczy wprowadzić odpowiednie dane, a system samodzielnie przeliczy wynagrodzenia, uwzględniając wszystkie istotne czynniki. Możesz mieć pewność, że obliczenia będą dokładne i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Współpraca z systemami zewnętrznymi

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przekazać dane płacowe do systemu księgowego, programu do analizy danych czy innego oprogramowania, nasz program umożliwia płynny eksport danych w odpowiednich formatach.

Rozliczanie czasu pracy

Narzędzie do efektywnego planowania harmonogramów dla pracowników oraz łatwego rozliczania czasu pracy. Rozwiązanie umożliwia importowanie danych o czasie pracy bezpośrednio z czytników RCP, co znacznie usprawnia proces rejestracji i monitorowania czasu pracy pracowników.

Rozliczenia z urzędami

Nasz kompleksowy system do zarządzania kadrami i płacami oferuje nie tylko łatwe naliczanie wynagrodzeń, ale także przygotowywanie specyficznych zestawień sprawozdawczych dla instytucji i urzędów.

Dopasowany

System R2Płatnik wyróżnia się niezwykłą skalowalnością, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych zakładów pracy, jak i dużych firm o zróżnicowanej specyfice i skomplikowanej strukturze zatrudnienia.

webp image

Znaczenie ma każda potrzeba, którą zrealizujemy wdrażając oprogramowanie ERP. Zostaw numer telefonu, niezwłocznie oddzwonimy.

Prawie 30 lat doświadczeń we wdrożeniach rozwiązań informatycznych, skutkuje szybką realizacją projektów.

Analiza Potrzeb

Koncepcja rozwiązania, oferta

Wykonanie, wdrożenie oprogramowania oraz szkolenia

Umowa serwisowa, bieżące wsparcie

Klienci rosną z nami

Dla ZoriusPro od zawsze ważni są Klienci i ich potrzeby. Oprogramowanie ERP i rozwiązania, które dostarczamy są dopasowane do aktualnych potrzeb i wymagań Klientów. Świadomie nie dostarczamy rozwiązań z tendencją „na wyrost”, ponieważ w momencie rozwoju przedsiębiorstwa możemy zareagować i dostarczyć adekwatnych funkcjonalności. Kluczowa jest wtedy możliwość migracji bazy danych, czyli przeniesienie danych do wyższych linii produktowych, w tym do linii Symfonia ERP. w momencie, gdy przedsiębiorstwo rośnie, zmieniają się wymagania i procesy, lub dochodzą dodatkowe obszary do zagospodarowania systemami informatycznymi, proponujemy zmianę systemu na oprogramowanie ERP. Mamy do czynienia z takimi sytuacjami bardzo często.

Oprogramowanie ERP dla nowych Klientów

Największe znaczenie ma analiza potrzeb, bez której nie moglibyśmy odpowiedzieć na potrzeby przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania ERP, setki zrealizowanych wdrożeń i szeroka wiedza merytoryczna o procesach zachodzących w przedsiębiorstwach zapewnia naszym kontrahentom bezpieczne i sprawne przejście na nowy system. Nie ma dwóch takich samych przedsiębiorstw. Nawet w tej samej branży spotykamy się z różnym podejściem biznesowym, strategicznym, operacyjnym czy księgowym. Mało prawdopodobne staje się stosowanie 100% analogii we wdrożeniach oprogramowania ERP. Dlatego istotne jest zapoznanie się z istniejącymi procesami, zidentyfikowanie problemów, wyzwań czy zagrożeń z jakimi zmaga się Klient.

Podczas rozpoznania potrzeb oczekujemy jak najszerszego przedstawienia zarówno bieżących problemów, jak i oczekiwanych funkcjonalności, które wspierałyby wykonywane czynności. Warto również zlokalizować czasochłonne działania cykliczne, ponieważ coraz częściej można je zastąpić poprzez automatyczną obsługę operacji. Przy okazji można zidentyfikować zbędne procesy. Istotne jest również aby procesy w przedsiębiorstwie przeanalizował ekspert doświadczony we wdrożeniach oprogramowania ERP.

webp image

Lubimy wyzwania! Stoisz przed wyborem oprogramowania do swojego przedsiębiorstwa? Zostaw numer telefonu - oddzwonimy!

od 1994
Lata na rynku
1300
Obsługiwanych klientów
300
Wspieranych biur rachunkowych
100
Zrealizowanych indywidualnych wdrożeń