webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Symfonia R2płatnikPRO – pakiet mobilności.
26 kwietnia 2022

Symfonia R2płatnikPRO – pakiet mobilności.

Zgodnie ze zmianami dotyczącymi obliczania wynagrodzeń kierowców z dnia 2 lutego 2022r. program Symfonia R2płatnikPRO umożliwia rozliczenie na liście płac Pakietu mobilności.

Najpopularniejszym wariantem jest lista płac z wynagrodzeniem podstawowym, która zawiera składniki z umowy o pracę – płacę zasadniczą, ryczałt za nadgodziny, ryczałt za godziny nocne oraz dodatki za dyżury – z terminem wypłaty do 10-ego dnia roboczego miesiąca.

Obliczając wynagrodzenie należy uwzględnić także wartość diet należnych za każdy dzień pobytu za granicą. Kwota ta wpływa na podstawę kalkulacji składki na ubezpieczenie społeczne. Należy też pamiętać o kwocie wolnej od podatku w wysokości 30% diety.

Więcej informacji w artykule:

https://blog.symfonia.pl/branze/motoryzacja/pakiet-mobilnosci-a-rachuba-plac-kierowcow-symfonia-r2platnikpro/

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zmiany w przepisach BHP w 2024- co musisz wiedzieć jako pracodawca?

6 maja 2024 Aktualności

Już jest! Nowy termin Krajowego Systemu e-Faktur podany przez Ministerstwo!

26 kwietnia 2024 Aktualności

Zmiany w handlu internetowym na podstawie dyrektywy DAC7 od 1 lipca 2024

24 kwietnia 2024 Aktualności