webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Korzyści wynikające z cyfryzacji procesów HR w Twoim przedsiębiorstwie
18 kwietnia 2024

Korzyści wynikające z cyfryzacji procesów HR w Twoim przedsiębiorstwie

Cyfryzacja procesów związanych z obsługą wniosków pracowniczych w ramach działu HR niesie ze sobą wiele korzyści. Przedstawiamy niektóre z nich:

  • umożliwia pełną samoobsługę pracowników, co przyczynia się do odciążenia specjalistów z działu kadr i zapewnia bardziej efektywny obieg dokumentów w firmie. Wprowadzenie elektronicznych wniosków pozwala na szybsze przetwarzanie i archiwizowanie dokumentów, co z kolei ułatwia natychmiastowy dostęp do nich w razie potrzeby,
  • automatyzacja zapewnia możliwość weryfikacji poprawności wprowadzonych danych – co eliminuje przesyłanie do działu kadr dokumentów z błędami lub brakami formalnymi,
  • zaakceptowanie elektronicznego wniosku o urlop powoduje automatyczne zmniejszenie dostępnej liczby dni urlopowych pracownika w systemie oraz wpisanie jego nieobecności do kalendarza urlopów firmy,
  • korzystanie z narzędzi cyfrowych przekłada się na oszczędność czasu i kosztów. Dzięki nim pracownicy HR nie muszą ręcznie przepisywać danych z wniosków ani archiwizować dokumentów. Dodatkowo, pracownicy mogą samodzielnie sprawdzać status swoich wniosków, co zmniejsza potrzebę kontaktowania się z działem kadr czy przełożonymi. Brak konieczności drukowania i przechowywania dokumentów również przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych.

Symfonia HR to jedno z narzędzi wspomagających cyfryzację procesów związanych z miękkim HR, w tym obsługę wniosków pracowniczych. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownicy mogą łatwo składać wnioski, które automatycznie trafiają do działu kadr. Cały proces odbywa się bez konieczności drukowania czy przekazywania papierowych dokumentów, co przyspiesza i usprawnia jego przebieg. Dodatkowo, program zapewnia dostęp do kreatora umożliwiającego tworzenie różnorodnych wniosków, co pomaga w standaryzacji i ograniczaniu błędów. Symfonia HR to doskonałe rozwiązanie również pod względem tworzenia szkoleń dla pracowników, prowadzenia procesów rekrutacyjnych, wdrożenie pracownika do organizacji (onboarding) oraz wiele innych.

Interesujących się tym rozwiązaniem zachęcamy do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez Symfonia HR poprzez odwiedzenie strony produktu, zapytanie o wycenę.

Można również skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą w dobraniu modułów odpowiednich dla potrzeb danej firmy.

tel. 33 506 52 10

mail: biuro@zorius.pl

Patrycja Szachłowicz
Doradca Biznesowy

W zespole ZoriusPro zajmuję się obsługą nowych klientów.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności