webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Istotność weryfikacji historii zawodowej oraz kwalifikacji podczas procesu rekrutacji pracowników
13 marca 2024

Istotność weryfikacji historii zawodowej oraz kwalifikacji podczas procesu rekrutacji pracowników

W trakcie procesu rekrutacji w firmie ZoriusPro przywiązujemy ogromną wagę do weryfikacji historii zawodowej oraz kwalifikacji potencjalnych kandydatów. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że nasi pracownicy są nie tylko kompetentni, ale również posiadają nienaganną reputację. Dlatego też, nie zatrudniamy osób z przeszłością kryminalną, co stanowi istotny element naszej strategii bezpieczeństwa.

Cykliczne szkolenia z zakresu ochrony danych są integralną częścią procesu integracji nowych pracowników w ZoriusPro. Każdy nowo zatrudniony pracownik jest poddawany szkoleniom dotyczącym ochrony danych osobowych, zgodności z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz wewnętrznymi zasadami firmy. Te szkolenia podkreślają fundamentalne znaczenie poufności i integralności danych, a także precyzują procedury postępowania w sytuacji ewentualnego naruszenia zabezpieczeń.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają indywidualnie podpisaną umowę poufności, która jasno określa ich obowiązki i odpowiedzialności związane z ochroną informacji poufnych. To kluczowy dokument, który gwarantuje, że nasi pracownicy są świadomi znaczenia zachowania poufności w każdym aspekcie swojej pracy.

Regularne przeglądy polityki bezpieczeństwa stanowią kolejny element naszego zaangażowania w ochronę danych. Nasza polityka bezpieczeństwa jest systematycznie oceniana i aktualizowana, a wszelkie zmiany są aktywnie komunikowane pracownikom. Dzięki temu zapewniamy, że nasze procedury są zawsze zgodne z najnowszymi standardami i normami.

W ZoriusPro nie tylko promujemy właściwą etykę zawodową, ale również podnosimy świadomość pracowników na temat konsekwencji związanych z naruszeniem ochrony danych osobowych. Działamy z przekonaniem, że odpowiedzialność i wiedza pracowników są kluczowe dla skutecznej ochrony danych i utrzymania zaufania naszych klientów.

Patrycja Szachłowicz
Doradca Biznesowy

W zespole ZoriusPro zajmuję się obsługą nowych klientów.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności