webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności „Jak usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa” Spotkanie z przedsiębiorstwami i biurami rachunkowymi
7 listopada 2022

„Jak usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa” Spotkanie z przedsiębiorstwami i biurami rachunkowymi

„Jak usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa” Spotkanie biznesowe z Biurex, ZoriusPro i Symfonia

 

W ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy spotkanie biznesowe wraz z naszym klientem Biurex oraz partnerem biznesowym Symfonią.

Stworzyliśmy niezwykle inspirujące wydarzenie w Kielcach, gdzie spotkaliśmy się z ponad 70 firmami, które uczestniczyły w wydarzeniu stacjonarnie. Z uwagi na duże zainteresowanie w ostatniej chwili zorganizowaliśmy streaming za pośrednictwem You Tube oraz Facebooka dla równie dużej widowni. Podczas spotkania rozmawialiśmy o procesie cyfryzacji przedsiębiorstw, o tym co przekona przedsiębiorców do pozbycia się papieru w organizacji i jaki będzie to miało wpływ na procesy w organizacji. Żyjemy w takich czasach, że coraz większą uwagę przykłada się do ekologii i właśnie poprzez odpowiednio wdrożone narzędzia możemy wspomagać działania proekologiczne, które są istotne dla nas i dla naszej planety.

Mamy nadzieję, że obalone przez nas mity dotyczące pracy chmurowej wywołały przekonanie o nieodwracalnym trendzie i że zainspirowaliśmy do wdrożenia rozwiązań chmurowych w Waszych organizacjach. Dziękujemy Panu Michałowi za zaangażowanie w realizację wydarzenia i zapewnienie wybornej frekwencji i streamingu. Dziękujemy również Agacie Wójcik-Szczepańskiej  za odczarowanie chmury i aplikacji Symfonia e-Biuro, którą przedstawiał Adam Szymański!

Dziękuję Patrycji Szachłowcz z zespołu handlowego ZoriusPro za wywołanie entuzjazmu prezentacją e-Pracownik oraz Agnieszce Kozak za stand-up z KSeF – bardzo merytorycznie i przystępnie przedstawioną tematykę Krajowego Systemu e Faktur.

Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli się spotkać i poruszyć równie ciekawe tematy!

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zmiany dla pracowników i pracodawców w Kodeksie Pracy od 17 listopada

15 listopada 2023 Aktualności

Bezpłatny, praktyczny webinar „Jak obsłużyć KSeF w programach Symfonia?”.

9 listopada 2023 Aktualności

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

31 października 2023 Aktualności