webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności „Jak usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa” Spotkanie z przedsiębiorstwami i biurami rachunkowymi
7 listopada 2022

„Jak usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa” Spotkanie z przedsiębiorstwami i biurami rachunkowymi

„Jak usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa” Spotkanie biznesowe z Biurex, ZoriusPro i Symfonia

 

W ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy spotkanie biznesowe wraz z naszym klientem Biurex oraz partnerem biznesowym Symfonią.

Stworzyliśmy niezwykle inspirujące wydarzenie w Kielcach, gdzie spotkaliśmy się z ponad 70 firmami, które uczestniczyły w wydarzeniu stacjonarnie. Z uwagi na duże zainteresowanie w ostatniej chwili zorganizowaliśmy streaming za pośrednictwem You Tube oraz Facebooka dla równie dużej widowni. Podczas spotkania rozmawialiśmy o procesie cyfryzacji przedsiębiorstw, o tym co przekona przedsiębiorców do pozbycia się papieru w organizacji i jaki będzie to miało wpływ na procesy w organizacji. Żyjemy w takich czasach, że coraz większą uwagę przykłada się do ekologii i właśnie poprzez odpowiednio wdrożone narzędzia możemy wspomagać działania proekologiczne, które są istotne dla nas i dla naszej planety.

Mamy nadzieję, że obalone przez nas mity dotyczące pracy chmurowej wywołały przekonanie o nieodwracalnym trendzie i że zainspirowaliśmy do wdrożenia rozwiązań chmurowych w Waszych organizacjach. Dziękujemy Panu Michałowi za zaangażowanie w realizację wydarzenia i zapewnienie wybornej frekwencji i streamingu. Dziękujemy również Agacie Wójcik-Szczepańskiej  za odczarowanie chmury i aplikacji Symfonia e-Biuro, którą przedstawiał Adam Szymański!

Dziękuję Patrycji Szachłowcz z zespołu handlowego ZoriusPro za wywołanie entuzjazmu prezentacją e-Pracownik oraz Agnieszce Kozak za stand-up z KSeF – bardzo merytorycznie i przystępnie przedstawioną tematykę Krajowego Systemu e Faktur.

Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli się spotkać i poruszyć równie ciekawe tematy!

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Z okazji 30-lecia firmy ZoriusPro realizujemy projekt „Co ludzie powiedzą?”

18 czerwca 2024 Aktualności

e-Doręczenia w Symfonia Obieg Dokumentów – nie zwlekaj i zapoznaj się już dziś!

14 czerwca 2024 Aktualności

Z okazji 30-lecia firmy ZoriusPro realizujemy projekt „Co ludzie powiedzą?”

12 czerwca 2024 Aktualności