webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Konferencja „Dzień Dobrych Praktyk Kadry, Płace, HR” – podsumowanie
27 marca 2024

Konferencja „Dzień Dobrych Praktyk Kadry, Płace, HR” – podsumowanie

W dniu 8 marca zorganizowaliśmy we współpracy z Partnerami Keystone Consulting oraz KSSE-EDIH konferencję „Dzień Dobrych Praktyk Kadry, Płace, HR”, która odbyła się w prestiżowych wnętrzach Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Na wydarzeniu poruszono szereg istotnych tematów, dzięki którym uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz płacami. Szczególną uwagę poświęcono sposobom identyfikowania indywidualnych potrzeb pracowników oraz budowaniu atmosfery sprzyjającej motywacji i zaangażowaniu, co pozwoliło na tworzenie harmonijnych i wydajnych zespołów w różnorodnym środowisku pracy.

W ramach ścieżki HR, eksperci z Keystone Consulting – Iwona Suchomska oraz Bogdan Subik poprowadzili wykład pt. „Motywatory i potrzeby w zespole różnorodnym. Jak motywować pracowników, aby byli zaangażowani w pracę i osiągali wysokie wyniki?”. Ponadto, odbyła się sesja warsztatowa, moderowana przez doświadczonego specjalistę HR, poświęcona motywacji jako kluczowi do utrzymania efektywności zespołu.

W obszarze płac, Agnieszka Kozak, wykładowca akademicki, oraz Dominika Domańska z ZoriusPro, wraz z Rafałem Szostakiem, omówili temat „Data-driven HR: raportowanie i analiza danych w obszarze kadrowo-płacowym do podejmowania strategicznych decyzji”. Uczestnicy mieli również okazję wziąć udział w sesji warsztatowej, podczas której omówiono sprawne procedury podnoszenia wynagrodzeń, począwszy od symulacji wpływu podwyżek na budżet, aż po automatyczne podniesienie płac i generowanie aneksów do umów.

Warto również wspomnieć o prelekcji eksperckiej pt. „Przemysł 5.0 a wyzwania HR – jakie miejsce HR odgrywa w planie transformacji cyfrowej”, którą wygłosił Michał Regulski z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz European Digital Innovation Hub.

To wydarzenie nie tylko dostarczyło uczestnikom nowej wiedzy i narzędzi, ale także stanowiło doskonałą okazję do nawiązania wartościowych kontaktów podczas przerw na networking i kawę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i współorganizatorom za udział w tym inspirującym wydarzeniu!

Dominika Krawczyk
Doradca Biznesowy

W zespole ZoriusPro zajmuję się obsługą klientów strategicznych.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności