webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons

Zapraszamy na bezpłatny Webinar dla branży deweloperskiej i budowlanej

Większa marża i większa rentowność – czyli jak wesprze Twój biznes, branżowy program – Develogic i dobrze wdrożony System Symfonia ERP

Zapisz się

Kiedy?

28 październik 2022
godz: 13:00 – 14:10

Dla kogo?

Przedsiębiorstwa budowlane i deweloperskie

Gdzie?

Webinar – Online

Organizatorzy

ZoriusPRO logotyp

Symfonia ERP – sprawdzone oprogramowanie dla branży deweloperskiej i budowlanej

Kompleksowe oprogramowanie dla przedsiębiorstw od obsługi sprzedaży i magazynu poprzez Finanse i Księgowość, Środki Trwałe po Kadry i Płace. Programy Symfonia są sprawdzone w branży deweloperskiej i budowlanej,  zapewniają wygodną, bezpieczną i intuicyjną obsługę procesów.

ZoriusPro, specjalizuje się w rozwiązaniach wspierających branżę deweloperską. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że rozumiemy i rozpoznajemy wyzwania przed jakimi stoi branża deweloperska i budowlana. Chętnie dzielimy się wiedzą i wdrażamy sprawdzone rozwiązania, między innymi w zakresie:

 • Prowadzenia pełnej księgowości dla jednej lub powiązanych firm, również wieloodzdziałowych
 • Uwspólnionego plan kont
 • Bazy Intercompany
 • Dedykowanych raportów dla wszystkich baz
 • Zaawansowanego raportowania w Symfonia Smart BI
 • Raportowania obrotów sald na kontach z wybranych baz
 • Raportowania zapisów na kontach generowane z wybranych baz
 • Automatyzacji procesów

 

Dowiedz się więcej

Develogic – oprogramowanie branżowe dla przedsiębiorstw deweloperskich i budowlanych

To nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie, które swym zakresem obejmuje wszystkie etapy prowadzenia inwestycji, począwszy od planowania budżetu, poprzez kontraktację, realizację budżetu i jego rozliczenie, aż po serwis gwarancyjny.

W kontekście firm deweloperskich, Develogic służy także do zarządzania sprzedażą lokali. W jednym miejscu możliwe jest zarządzanie szansami sprzedaży, bazą lokali i działaniami handlowymi. System pozwala również wygenerować ofertę, utworzyć umowę rezerwacyjną, przygotować faktury, czy zarządzić usterkami.
Przykładowe wyzwania, jakie rozwiązuje Develogic, to:

 • Kontrola wszystkich spółek celowych i procesów inwestycji i budowy od planowania po rozliczanie, sprzedaż i serwis gwarancyjny
 • Pełna kontrola budżetu projektu oraz zarządzanie podwykonawcami
 • „Połączenie” placu budowy z biurem firmy poprzez dostęp online 24/7 – dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu
 • Automatyzacja procesów biznesowych
 • Digitalizacja – OCR dokumentów wraz z wielopoziomową akceptacją

 

Dowiedz się więcej

Prelegenci

Agnieszka Kozak

Wiceprezes zarządu, ZoriusPro

Doświadczony ekspert z wieloletnią praktyką w dziedzinie kadr i płac oraz księgowości. Wykładowca Akademicki i Certyfikowana Księgowa oraz Autoryzowany Trener Systemów Symfonia. Od 18 lat prowadzi wdrożenia systemów zarządzania Symfonia ERP, a także szkolenia i konsultacje z zakresu zagadnień finansowo ekonomicznych oraz kadrowych. Jej pasją jest samokształcenie i kształcenie innych. Od kilku lat prowadzi szkolenia zawodowe oraz wykłady w szkołach policealnych oraz podyplomowych. Od 16 lat jest wspólnikiem i wiceprezesem firmy ZoriusPro.

Marcin Wójcik

Analityk i konsultant biznesowy Develogic

Z firmą Develogic jest związany od 8 lat. Od ponad pięciu lat prowadzi projekty wdrożeniowe dla firm deweloperskich i budowlanych, przygotowuje analizy oraz konfiguruje systemy Develogic. W tym czasie zrealizował ponad 30 projektów i aktywnie wspierał rozwój oprogramowania Develogic w zakresie modułu Finanse i Controling oraz Prowadzenie budowy, a także Zarządzanie Serwisem. Obejmuje stanowisko Head of Customer Success, zajmuje się wsparciem i onboardingiem dla nowych klientów, a także współpracą z działem serwisu i działem rozwoju produktu w zakresie nowych rozwiązań w związku z potrzebami klientów Develogic.

Agenda

13:00 - 13:35

Jak idealnie wdrożyć system finansowo- księgowy w firmie
deweloperskiej Agnieszka Kozak, Wiceprezes Zarządu ZoriusPro

 • Jak przygotować firmę deweloperską do wdrożenia systemu zarządzania
 • Co sprawie że menadżerowie otrzymują czytelne dane na temat stanu finansowego
 • Jak sprawnie zarządzać finansami firm powiązanych
 • Jaki jest idealny plan kont dla branży budowlanej i deweloperskiej
13:35 - 14:10

Jak zwiększać zyski i rentowość stosując rozwiązania branżowe:

Marcin Wójcik, analityk i konsultant biznesowy Develogic

 • Jakie są sposoby kontroli zarządczej całego procesu inwestycyjnego
 • Do jakich danych mamy zawsze dostęp
 • Jak przygotować się do transformacji cyfrowej w branży deweloperskiej i budowlanej
 • Jak zautomatyzować działania sprzedażowe i zwiększyć konwersję sprzedaży

 

Zapisz się!

O ZoriusPro

Od 1994 roku dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie dla firm oraz specjalizujemy się w integracji systemów informatycznych. Zajmujemy się usługami w zakresie implementacji rozwiązań indywidualnych, integracji z programami branżowymi, szkoleniami oraz wsparciem technicznym i merytorycznym. Oferowane produkty wspierają przedsiębiorców i ich podmioty w realizowaniu procesów biznesowych (w obszarach: finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, handlowym, magazynowym oraz zarządzania produkcją).

Naszą pasją są nowoczesne technologie, a misją jest cyfryzacja przedsiębiorstw i wdrażanie rozwiązań, które usprawniają ich funkcjonowanie, pozwalają oszczędzić czas i uwalniają pracowników od zadań, których dziś nie trzeba już wykonywać ręcznie. Dzięki temu ich siły można przekierować w miejsca, gdzie jest większe zapotrzebowanie na osobisty nadzór.