webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Mobilny Magazyn
16 marca 2022

Mobilny Magazyn

Dla każdego przedsiębiorstwa kluczowym aspektem jest, aby zastosować takie narzędzia, które usprawniają i zautomatyzują pracę. Jednym z takich rozwiązań jest aplikacja Mobilny Magazyn, która sprawdza się przeprowadzaniu procesów magazynowych.

Aplikacja umożliwia wykonywanie takich operacji jak: wydanie, przyjęcie, realizacja zamówień, inwentaryzacja, lokację i relokację towaru w magazynach. Towary można z łatwością odczytywać za pomocą kodów QR. Kody ułatwiają drukowanie etykiet oraz znajdowanie miejsc paletowych. Umożliwiają weryfikację gdzie znajduje się wybrana partia towaru z możliwością przydzielenia jej do wydania przy konkretnym zamówieniu.

Umożliwia skanowanie  wybranej półki i sprawdzenie jaki towar się na niej znajduje, albo zeskanowanie konkretnego towaru i zweryfikowanie, na której półce jest umieszczony.

Mobilny Magazyn pozwala na obsługę wielu magazynów i lokalizacji towarów w magazynie wraz z dedykowaniem zadań dla pracowników magazynowych.

Aplikacja nie musi być wykorzystana do wszystkich magazynów, a jedynie wybranych oddziałów. Bardzo ważne jest to, aby magazyn, w całości pokryty był siecią Wifi, ponieważ aplikacja działa jedynie w połączeniu z Internetem.

Zbigniew Wiewióra
Prezes Zarządu, Dyrektor

W roku 1994 założył firmę, której celem stała się informatyzacja i cyfryzacja księgowości w polskich przedsiębiorstwach. W 1997 roku nawiązał kluczową współpracę z międzynarodowym partnerem Symfonia, dzięki jego wsparciu wdraża systemy zarządzania u setek swoich klientów. Po przekształceniu działalności w spółkę objął stanowisko prezesa zarządu ZoriusPro. Posiada duże zdolności analityczne i zarządcze. Obszary, które szczególnie ceni w swojej pracy, to finanse i księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi i majątkiem trwałym. Ponadto wspiera działy magazynowe, handlowe i produkcyjne.

Najnowsze wpisy

Z okazji 30-lecia firmy ZoriusPro realizujemy projekt „Co ludzie powiedzą?”

18 czerwca 2024 Aktualności

e-Doręczenia w Symfonia Obieg Dokumentów – nie zwlekaj i zapoznaj się już dziś!

14 czerwca 2024 Aktualności

Z okazji 30-lecia firmy ZoriusPro realizujemy projekt „Co ludzie powiedzą?”

12 czerwca 2024 Aktualności