Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Oprogramowanie branżowe dla deweloperów i firm budowlanych
30 września 2022

Oprogramowanie branżowe dla deweloperów i firm budowlanych

Z przyjemnością informujemy o nowym produkcie w ofercie ZoriusPro. Zostaliśmy partnerem biznesowym producenta oprogramowania branżowego – Develogic, które uzupełnia oprogramowanie Symfonia ERP.

Oprogramowanie Develogic wspiera procesy biznesowe w branży deweloperskiej i budowlanej. System oferuje rozbudowany ERP i CRM dla deweloperów, który pozwala na kompleksowe śledzenie procesu inwestycji, od pozyskiwania gruntów, przez planowanie i realizację budżetów inwestycji, pozyskiwanie klientów, sprzedaż lokali, kończąc na obsłudze posprzedażowej. Program Develogic posiada możliwość monitorowania budżetu inwestycji oraz nadzorowanie całego procesu przez osobę zarządzającą. Dodatkowo obsługuje takie procesy kadrowe jak urlopy czy delegacje. Moduły ERP i CRM dla firm budowlanych pomaga śledzić procesy realizacji inwestycji, od zawarcia umowy z inwestorem, przez planowanie i realizację budżetów inwestycji, kończąc na serwisie gwarancyjnym. System dla branży budowlanej również posiada kokpit menadżerski i miejsce do zarządzania procesami kadrowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją rozwiązania, zapraszamy do kontaktu. Na spotkaniu omówimy funkcjonalności oraz zakres wymiany danych z Symfonią.

 

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Ankieta dotycząca wejścia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)

9 czerwca 2023 Aktualności

Zarządzanie zmianą w realiach 2023, w tym KSeF – czyli Krajowy System e-Faktur – co oznacza dla przedsiębiorcy

6 czerwca 2023 Aktualności

Nowe obowiązki informacyjne pracodawcy względem nowo zatrudnionych pracowników

26 maja 2023 Aktualności