webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Nowy limit działalności nierejestrowanych od 2023 roku
10 stycznia 2023

Nowy limit działalności nierejestrowanych od 2023 roku

Osoby fizyczne, które spełniają warunki działalności gospodarczej nierejestrowanej od stycznia 2023 roku będą mogły zarobić więcej.

Dlaczego?
Pierwszym powodem jest wzrost płacy minimalnej, która od stycznia wzrośnie do 3 490 zł, a od lipca do 3 600 zł. W związku z tym, że działalność gospodarcza nierejestrowana polega na tym, że przychód nie przekracza miesięcznie 50% kwoty minimalnego wynagrodzenia, wiąże się to z tym, że ze względu na podwyżkę płacy minimalnej wzrośnie limit przychodów działalności nierejestrowanej. Najpierw do 1 745 zł, a następnie do 1 800 zł.

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności