webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Podsumowanie webinaru „Obieg Dokumentów i Zarządzanie Umowami w Przedsiębiorstwie”
22 marca 2024

Podsumowanie webinaru „Obieg Dokumentów i Zarządzanie Umowami w Przedsiębiorstwie”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym wydarzeniu online pt. „Obieg Dokumentów i Zarządzanie Umowami w Przedsiębiorstwie”! Chcieliśmy podzielić się z Wami krótkim podsumowaniem i przypomnieć o cennych rzeczach, które mieliśmy okazję się dowiedzieć podczas tego webinaru.

W pierwszej części  mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji eksperckiej pt. „Prawne aspekty podpisywania umów, czyli jak skutecznie zawierać umowy, zarządzać odpowiedzialnością i minimalizować ryzyko w biznesie B2B”, prowadzonej przez Mateusza Sawaryna, doświadczonego Radcę Prawnego z Kancelarii Sawaryn & Partnerzy. W ramach tej prelekcji poruszyliśmy kluczowe kwestie dotyczące prawnych aspektów zawierania umów oraz zarządzania nimi w biznesie. Pewne aspekty okazały się ogromnymi ciekawostkami.

Kolejnym ważnym punktem programu był warsztat prowadzony przez eksperta ds. Obiegu Dokumentów, Rafała Bielę z ZoriusPro. W tej części uczestnicy dowiedzieli się, na czym polega Obieg Dokumentów w organizacji, jakie są jego korzyści i możliwości, oraz jak pracować z umowami na przykładzie uniwersalnego rozwiązania.

Prelegenci tego wydarzenia, Mateusz Sawaryn i Rafał Biela, są ekspertami w swoich dziedzinach. Mateusz Sawaryn, z 13-letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej spółek i przedsiębiorstw, specjalizuje się w zakresie prawa spółek. Natomiast Rafał Biela, ekspert w obszarze Obiegu Dokumentów, ma wieloletnią praktykę w dziedzinie Środków Trwałych, Finansów i Księgowości oraz Obiegu Dokumentów.

Mamy nadzieję, że uczestnicy wydarzenia zyskali wiele cennych wskazówek i inspiracji do efektywnego zarządzania dokumentacją oraz umowami w swoich firmach. Dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy do korzystania z kolejnych wydarzeń organizowanych przez naszą firmę!

Dominika Krawczyk
Doradca Biznesowy

W zespole ZoriusPro zajmuję się obsługą klientów strategicznych.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności