webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Program Symfonia HR, czyli kompleksowe rozwiązania HR dla polskich firm
27 lutego 2024

Program Symfonia HR, czyli kompleksowe rozwiązania HR dla polskich firm

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, zarządzanie zasobami ludzkimi staje się kluczowym elementem skutecznej działalności organizacji. Symfonia HR to innowacyjne narzędzie, które wyróżnia się na tle konkurencji jako najbardziej kompleksowy i rozbudowany system HR.

Jedną z głównych zalet Symfonii Hsys jest jego dostępność z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych z systemem Android lub IOS. Oznacza to, że możesz zarządzać zasobami ludzkimi firmy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, co z pewnością zwiększa elastyczność i efektywność pracy kadrowej.

System oferuje 21 modułów, co pozwala dostosować funkcjonalności do unikalnych potrzeb organizacji. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość gromadzenia, przechowywania i archiwizowania danych zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W ten sposób Symfonia HR dba o poufność informacji, co jest kluczowe w obszarze zarządzania danymi osobowymi pracowników.

Jednym z kluczowych elementów systemu jest moduł „Cele”, który umożliwia wyznaczanie celów oraz monitorowanie ich realizacji na przestrzeni całego roku. Niezależnie od projektu, w ramach ogólnych ocen okresowych, możesz skutecznie śledzić postępy w realizacji założonych celów. To narzędzie sprzyjające skutecznemu zarządzaniu kadrami oraz zwiększeniu motywacji zespołu.

Warto również zwrócić uwagę na wskazówki dotyczące synergii danych i lepszej komunikacji między procesami miękkiego i twardego HR. Symfonia HR integruje się w pełni z oprogramowaniem kadrowo-płacowym R2Płatnik, co pozwala na efektywne zarządzanie różnorodnymi informacjami. Przykładowe dane, takie jak dane pracowników, stanowiska, limity urlopowe czy wnioski urlopowe, są dostępne w jednym źródle. Dzięki temu eliminujesz konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych w różnych systemach, co skutecznie niweluje ryzyko błędów.

Symfonia HR to nie tylko kompleksowe, ale również nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki temu firma może efektywnie dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i utrzymywać konkurencyjność na polskim rynku.

Symfonia HR to partner w zarządzaniu personelem, który warto mieć u boku!

Patrycja Szachłowicz
Specjalista ds. obsługi klienta

W zespole ZoriusPro zajmuję się obsługą nowych klientów.

Najnowsze wpisy

Korzyści wynikające z cyfryzacji procesów HR w Twoim przedsiębiorstwie

18 kwietnia 2024 Aktualności

Co nowego słychać w Krajowym Systemie e-Faktur? Informacje po konsultacjach z Ministerstwem Finansów

11 kwietnia 2024 Aktualności

Zrewolucjonizuj swoje przedsiębiorstwo! Już teraz wykorzystaj dofinansowanie z unijnej dotacji!

4 kwietnia 2024 Aktualności