Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Symfonia KSeF to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na wystawienie ustrukturyzowanych faktur.
29 listopada 2022

Symfonia KSeF to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na wystawienie ustrukturyzowanych faktur.

Wdrożenie KSeF wymaga dobrego przygotowania, które warto rozpocząć jak najwcześniej, ponieważ przejście na faktury ustrukturyzowane oznacza rewolucje w biznesie.
Symfonia KSeF to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na wystawienie ustrukturyzowanych faktur w formacie (.xml). Aplikacja łączy się z Ministerstwem Finansów i pozwala na wysyłanie i odbieranie faktur zgodnych z rozporządzeniem KSeF.
Naszym celem jest wsparcie Klientów w tym procesie aby jak najmniej odczuli dyskomfort związany ze zmianami. Pokażemy Wam jak wiele korzyści niesie za sobą KSeF.
Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zmiana w terminie obowiązywania Krajowego Systemu e-Faktur – tym razem od 01 lipca 2024

2 lutego 2023 Aktualności

Od 2023 roku nowe zmiany w PIT, czyli podatku dochodowym od osób fizycznych

31 stycznia 2023 Aktualności

Jak przygotować firmę do obowiązku Krajowego Rejestru e-Faktur? Warto zacząć od procesów!

17 stycznia 2023 Aktualności