webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Symfonia KSeF to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na wystawienie ustrukturyzowanych faktur.
29 listopada 2022

Symfonia KSeF to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na wystawienie ustrukturyzowanych faktur.

Wdrożenie KSeF wymaga dobrego przygotowania, które warto rozpocząć jak najwcześniej, ponieważ przejście na faktury ustrukturyzowane oznacza rewolucje w biznesie.
Symfonia KSeF to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na wystawienie ustrukturyzowanych faktur w formacie (.xml). Aplikacja łączy się z Ministerstwem Finansów i pozwala na wysyłanie i odbieranie faktur zgodnych z rozporządzeniem KSeF.
Naszym celem jest wsparcie Klientów w tym procesie aby jak najmniej odczuli dyskomfort związany ze zmianami. Pokażemy Wam jak wiele korzyści niesie za sobą KSeF.
Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności