webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Wywiad z Panią Poseł Mirosławą Nykiel – Praca w Sejmie, wizerunek Podbeskidzia i cyfryzacja przedsiębiorstw
26 lipca 2023

Wywiad z Panią Poseł Mirosławą Nykiel – Praca w Sejmie, wizerunek Podbeskidzia i cyfryzacja przedsiębiorstw

W dzisiejszym artykule miło nam zaprosić Państwa do wysłuchania wywiadu z Panią Poseł Mirosławą Nykiel, którego głównym tematem była charakterystyka pracy w sejmie oraz jak odbierane jest Podbeskidzie. Pani Poseł jest jedną z najaktywniejszych i najbardziej szanowanych postaci w polskiej polityce, a jej oddanie dla reprezentowania interesów regionu Podbeskidzia jest niezaprzeczalne.

Pani Poseł Mirosława Nykiel od wielu lat reprezentuje okręg Podbeskidzia. Jej zaangażowanie w politykę i oddanie dla spraw, które wpływają na życie mieszkańców tego regionu, są godne podziwu. Polityka nie jest łatwą dziedziną, a decyzje podejmowane na szczeblu rządowym mają dalekosiężne konsekwencje. Dlatego ważne jest, aby podejmować mądre i odpowiedzialne decyzje.
Podbeskidzie to malowniczy region w południowej Polsce, który słynie z uroku swojej przyrody, bogatej historii oraz gościnności mieszkańców. Pani Poseł Mirosława Nykiel podkreśliła, że Podbeskidzie to wyjątkowe miejsce na ziemi, które w szczególności wyróżniają i budują działający tutaj ludzie. Mieszkańcy Podbeskidzia potrafią zachować pozytywne podejście do życia i tworzyć społeczność opartą na wzajemnej pomocy.

Dziękujemy Pani Poseł za cenne spostrzeżenia i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz Podbeskidzia.

Poniżej pozostawiamy link do wywiadu:

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zmiany w przepisach BHP w 2024- co musisz wiedzieć jako pracodawca?

6 maja 2024 Aktualności

Już jest! Nowy termin Krajowego Systemu e-Faktur podany przez Ministerstwo!

26 kwietnia 2024 Aktualności

Zmiany w handlu internetowym na podstawie dyrektywy DAC7 od 1 lipca 2024

24 kwietnia 2024 Aktualności