webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności ZoriusPro objął patronat nad I Konferencją naukową „Kierunki zmian sektora ochrony zdrowia – szanse i zagrożenia”
12 kwietnia 2023

ZoriusPro objął patronat nad I Konferencją naukową „Kierunki zmian sektora ochrony zdrowia – szanse i zagrożenia”

W dniach 14-15 kwietnia 2023 r. obędzie się I KONFERENCJA NAUKOWA „KIERUNKI ZMIAN SEKTORA OCHRONY ZDROWIA – SZANSE I ZAGROŻENIA”, nad którą ZoriusPro objęła patronat.
Podczas konferencji poprowadzimy również panel ekspercki o tematyce: „Wyzwania cyfryzacji w zakresie obiegu dokumentów w jednostkach medycznych”. W panelu eksperckim weźmie udział m.in. Wiceprezes zarządu Zorius Pro – Agnieszka Kozak oraz Rafał Biela, ekspert w zakresie obiegu dokumentów.

Konferencja naukowa ma na celu przybliżenie aktualnych osiągnięć i postępu medycyny. Podczas spotkania podjęte będą dyskusje na temat wyzwań jakie stawia ochrona zdrowia, oraz również przestawione zostaną wyniki badań, obejmujących bieżące problemy związane z jej funkcjonowaniem.
W pierwszej części konferencji prelegentami będą specjaliści, którzy przybliżą wyniki badań naukowych oraz określą szanse i zagrożenia jakie stawia dzisiejsza medycyna oraz omówią zachodzące zmiany w relacji lekarz-pacjent. W drugim panelu, który skierowany jest dla osób zajmujących się tematyką finansów, ekonomii a także zarządzania w ochronie zdrowia uczestnicy będą mogli zaprezentować wyniki badań obejmujących aktualne problemy ochrony zdrowia w podanych obszarach. ZoriusPro, #EksperciSymfonia wezmą udział w panelu dyskusyjnym „Wyzwania cyfryzacji w zakresie obiegu dokumentów w jednostkach medycznych”, ponieważ tematyka cyfryzacji jest niezwykle istotna również w przedsiębiorstwach sektora medycznego. Doświadczanie ZoriusPro, w obszarze wdrożeń obiegu dokumentów, przekłada się na dużą wiedzę merytoryczną oraz umiejętność usprawnienia i zautomatyzowania procesów z tym związanych. Poznanie, oraz wdrożenie narzędzi cyfrowych jest niezwykle istotne w czasie wdrożenia zmiany prawnej jaką jest wejście w życie obowiązkowej wymiany dokumentów poprzez Krajowy System e-Faktur. Cyfryzacja jest naszym konikiem, dlatego cieszymy się, że możemy podzielić się wiedzą na temat elektronicznego obiegu dokumentów oraz procesów związanych z KSeF. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w I Konferencji naukowej Pani dr Wioletcie Świebodzie z Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej z Bielska Białej.

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności