webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności ZoriusPro objął patronat nad I Konferencją naukową „Kierunki zmian sektora ochrony zdrowia – szanse i zagrożenia”
12 kwietnia 2023

ZoriusPro objął patronat nad I Konferencją naukową „Kierunki zmian sektora ochrony zdrowia – szanse i zagrożenia”

W dniach 14-15 kwietnia 2023 r. obędzie się I KONFERENCJA NAUKOWA „KIERUNKI ZMIAN SEKTORA OCHRONY ZDROWIA – SZANSE I ZAGROŻENIA”, nad którą ZoriusPro objęła patronat.
Podczas konferencji poprowadzimy również panel ekspercki o tematyce: „Wyzwania cyfryzacji w zakresie obiegu dokumentów w jednostkach medycznych”. W panelu eksperckim weźmie udział m.in. Wiceprezes zarządu Zorius Pro – Agnieszka Kozak oraz Rafał Biela, ekspert w zakresie obiegu dokumentów.

Konferencja naukowa ma na celu przybliżenie aktualnych osiągnięć i postępu medycyny. Podczas spotkania podjęte będą dyskusje na temat wyzwań jakie stawia ochrona zdrowia, oraz również przestawione zostaną wyniki badań, obejmujących bieżące problemy związane z jej funkcjonowaniem.
W pierwszej części konferencji prelegentami będą specjaliści, którzy przybliżą wyniki badań naukowych oraz określą szanse i zagrożenia jakie stawia dzisiejsza medycyna oraz omówią zachodzące zmiany w relacji lekarz-pacjent. W drugim panelu, który skierowany jest dla osób zajmujących się tematyką finansów, ekonomii a także zarządzania w ochronie zdrowia uczestnicy będą mogli zaprezentować wyniki badań obejmujących aktualne problemy ochrony zdrowia w podanych obszarach. ZoriusPro, #EksperciSymfonia wezmą udział w panelu dyskusyjnym „Wyzwania cyfryzacji w zakresie obiegu dokumentów w jednostkach medycznych”, ponieważ tematyka cyfryzacji jest niezwykle istotna również w przedsiębiorstwach sektora medycznego. Doświadczanie ZoriusPro, w obszarze wdrożeń obiegu dokumentów, przekłada się na dużą wiedzę merytoryczną oraz umiejętność usprawnienia i zautomatyzowania procesów z tym związanych. Poznanie, oraz wdrożenie narzędzi cyfrowych jest niezwykle istotne w czasie wdrożenia zmiany prawnej jaką jest wejście w życie obowiązkowej wymiany dokumentów poprzez Krajowy System e-Faktur. Cyfryzacja jest naszym konikiem, dlatego cieszymy się, że możemy podzielić się wiedzą na temat elektronicznego obiegu dokumentów oraz procesów związanych z KSeF. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w I Konferencji naukowej Pani dr Wioletcie Świebodzie z Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej z Bielska Białej.

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zmiany dla pracowników i pracodawców w Kodeksie Pracy od 17 listopada

15 listopada 2023 Aktualności

Bezpłatny, praktyczny webinar „Jak obsłużyć KSeF w programach Symfonia?”.

9 listopada 2023 Aktualności

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

31 października 2023 Aktualności