webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Zrewolucjonizuj swoje przedsiębiorstwo! Już teraz wykorzystaj dofinansowanie z unijnej dotacji!
4 kwietnia 2024

Zrewolucjonizuj swoje przedsiębiorstwo! Już teraz wykorzystaj dofinansowanie z unijnej dotacji!

W dobie dynamicznego rozwoju technologicznego, transformacja cyfrowa staje się kluczowym czynnikiem sukcesu dla przedsiębiorstw na całym świecie. Polskie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) z sektora przemysłu, produkcji i usług na rzecz przemysłu również stają przed wyzwaniem adaptacji do nowych realiów cyfrowych w swoich przedsiębiorstwach. Projekt dofinansowań ma na celu wsparcie tych podmiotów w procesie transformacji, zapewniając im nie tylko finansowe wsparcie, ale także dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii.

Niebawem rusza nabór wniosków do projektu, który udziela dotacji do cyfryzacji polskich MŚP. Projekt jest skierowany między innymi do mikro i małych przedsiębiorstw z sektora przemysłu/produkcji. W ramach projektu można otrzymać dofinansowanie na zakup środków trwałych (w tym sprzętu IT), nowoczesnych technologii oraz usług szkoleniowych.

Koszty, które mogą być objęte dofinansowaniem:

  • zakup gotowego oprogramowania lub zakup zleconych prac programistycznych w celu wytworzenia dedykowanego oprogramowania i/lub usługi chmurowe typu SaaS, PaaS, IaaS czy CSaaS itp.
  • koszty wdrożenia oprogramowania
  • koszty szkoleń z obsługi wdrażanego oprogramowania
  • koszty niezbędnego sprzętu IT (np. serwery, komputery, panele operatorskie MES etc.)
  • Zakup nowoczesnych technologii cyfrowych i sprzętu IT
  • Szkolenia pracowników z obsługi nowego oprogramowania
  • Koszty wdrożenia oprogramowania

Dofinansowanie udzielane jest w formie dotacji bezzwrotnej, z możliwością pozyskania maksymalnie 200 tys. euro, co stanowi do 70% kosztów netto inwestycji. Nabór wniosków w ramach projektu zostanie uruchomiony II kwartale 2024 r.

Inicjatywa stanowi istotny krok w kierunku wspierania cyfrowej transformacji polskich MŚP. Poprzez zapewnienie finansowego wsparcia, dostępu do nowoczesnych technologii i szkoleń, projekt ten może przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności oraz innowacyjności polskiego sektora przemysłowego. Wartościowe doświadczenia i wnioski płynące z tej inicjatywy mogą stanowić inspirację dla podobnych programów na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Umów się z nami na spotkanie, a podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania na transformację cyfrową Twojego biznesu! Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w przyszłość swojego biznesu!

 

Patrycja Szachłowicz
Doradca Biznesowy

W zespole ZoriusPro zajmuję się obsługą nowych klientów.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności