webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Zweryfikuj wiarygodność kontrahentów przy użyciu aplikacji Risk Radar!
1 grudnia 2022

Zweryfikuj wiarygodność kontrahentów przy użyciu aplikacji Risk Radar!

Nasz Partner firma Kaczmarski Group zaprasza do zapoznania się z dedykowanym serwisem RiskRadar, którego głównym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe Państwa przedsiębiorstwa. Przedstawiamy aplikację, która powstała na bazie 30 lat doświadczeń, setki milionów zweryfikowanych kontrahentów, które przełożyliśmy w jedno kompleksowe i intuicyjne rozwiązanie.

RiskRadar to nowatorski i jedyny produkt na polskim rynku badający wiarygodność kontrahenta w oparciu o dane z Krajowego Rejestru Długów oraz o Analizę Wiarygodności Płatniczej KRD – Scoring KRD. Rozwiązanie wykorzystuje nowoczesne technologie, machine learning i elementy sztucznej inteligencji.

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zainwestuj w oprogramowanie, które usprawni Twoją codzienną pracę!

18 lipca 2024 Aktualności

„Co Ludzie Powiedzą?” – Joanna Biesok Z-ca ds. obsługi obsługi klienta

16 lipca 2024 Aktualności

Od 01.07.2024 zmienia się wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę

11 lipca 2024 Aktualności