webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności Zweryfikuj wiarygodność kontrahentów przy użyciu aplikacji Risk Radar!
1 grudnia 2022

Zweryfikuj wiarygodność kontrahentów przy użyciu aplikacji Risk Radar!

Nasz Partner firma Kaczmarski Group zaprasza do zapoznania się z dedykowanym serwisem RiskRadar, którego głównym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe Państwa przedsiębiorstwa. Przedstawiamy aplikację, która powstała na bazie 30 lat doświadczeń, setki milionów zweryfikowanych kontrahentów, które przełożyliśmy w jedno kompleksowe i intuicyjne rozwiązanie.

RiskRadar to nowatorski i jedyny produkt na polskim rynku badający wiarygodność kontrahenta w oparciu o dane z Krajowego Rejestru Długów oraz o Analizę Wiarygodności Płatniczej KRD – Scoring KRD. Rozwiązanie wykorzystuje nowoczesne technologie, machine learning i elementy sztucznej inteligencji.

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur dostępne w naszym sklepie internetowym

25 września 2023 Aktualności

Zmiany dotyczące wystawiania faktur zaliczkowych oraz korygujących

15 września 2023 Aktualności

Dlaczego warto wdrożyć system ERP w przedsiębiorstwie? Przydatne wskazówki.

12 września 2023 Aktualności