webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności RiskRadar od Kaczmarski Group
30 września 2022

RiskRadar od Kaczmarski Group

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem biznesowym Kaczmarski Group. W naszej ofercie posiadamy nowatorskie rozwiązanie RiskRadar.

Jest to jedyny produkt na polskim rynku badający wiarygodność kontrahenta opierając się o dane z Krajowego Rejestru Długów oraz o Scoring KRD, który opiera się na milionach danych pochodzących z baz producenta oraz z innych rejestrów publicznych. RiskRadar to nowoczesna technologia, która wykorzystuje machine learning oraz elementy sztucznej inteligencji. Aplikacja może się integrować z innymi systemami używanymi przez klienta.

Informacje są aktualizowane na bieżąco dlatego uzyskane dane są wiarygodne i aktualne. RiskRadar to platforma chmurowa działająca zgodnie z wszelkimi wymogami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, chętnie przedstawimy Państwu narzędzie, które z pewnością wesprze dział handlowy i zabezpieczy firmę przed skutkami nieopłaconych zobowiązań.

Czytaj więcej.

 

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Z okazji 30-lecia firmy ZoriusPro realizujemy projekt „Co ludzie powiedzą?”

18 czerwca 2024 Aktualności

e-Doręczenia w Symfonia Obieg Dokumentów – nie zwlekaj i zapoznaj się już dziś!

14 czerwca 2024 Aktualności

Z okazji 30-lecia firmy ZoriusPro realizujemy projekt „Co ludzie powiedzą?”

12 czerwca 2024 Aktualności