webp image

Zostaw Swój numer telefonu, zadzwonimy niezwłocznie!

Cześć!

Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 60 sekund?

TAK
Zadzwoń teraz Zostaw numer

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Arrow right icon Icon used in buttons
Strona główna Aktualności RiskRadar od Kaczmarski Group
30 września 2022

RiskRadar od Kaczmarski Group

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem biznesowym Kaczmarski Group. W naszej ofercie posiadamy nowatorskie rozwiązanie RiskRadar.

Jest to jedyny produkt na polskim rynku badający wiarygodność kontrahenta opierając się o dane z Krajowego Rejestru Długów oraz o Scoring KRD, który opiera się na milionach danych pochodzących z baz producenta oraz z innych rejestrów publicznych. RiskRadar to nowoczesna technologia, która wykorzystuje machine learning oraz elementy sztucznej inteligencji. Aplikacja może się integrować z innymi systemami używanymi przez klienta.

Informacje są aktualizowane na bieżąco dlatego uzyskane dane są wiarygodne i aktualne. RiskRadar to platforma chmurowa działająca zgodnie z wszelkimi wymogami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, chętnie przedstawimy Państwu narzędzie, które z pewnością wesprze dział handlowy i zabezpieczy firmę przed skutkami nieopłaconych zobowiązań.

Czytaj więcej.

 

Anna Wiewióra
Dyrektor Handlowy

Związana z ZoriusPro od 2006 roku. Po trzech latach weszła w skład grupy wspólników. Handlowiec, logistyk, specjalista do spraw współpracy z klientami. Opracowuje i wdraża strategie handlowe oraz projekty marketingowe. Zbudowała silny zespół sprzedawców, z którym może realizować coraz ambitniejsze zadania. Nastawiona na sukces i ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Chętnie pomaga innym i przekonuje, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, aby pokonać własne słabości. Prywatnie od ponad 25 lat działa w Stowarzyszeniu Bielska Liga Koszykówki oraz w Fundacji Pro Vitae. Jej hobby to długodystansowe biegi górskie oraz trekkingi piesze i rowerowe.

Najnowsze wpisy

Zmiany dla pracowników i pracodawców w Kodeksie Pracy od 17 listopada

15 listopada 2023 Aktualności

Bezpłatny, praktyczny webinar „Jak obsłużyć KSeF w programach Symfonia?”.

9 listopada 2023 Aktualności

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

31 października 2023 Aktualności